Cтан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства

Інформація про стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціального призначення Біловодського району до опалювального періоду 2019-2020 років

 

Для забезпечення підготовки господарського комплексу Біловодського району до сталого проходження опалювального періоду 2019-2020 років проведено 6 засідань Штабу з підготовки об’єктів соціального призначення та житлово-комунального господарства Біловодської ОТГ.

Прийняті розпорядження голови райдержадміністрації від 07.10.2019 № 289 «Про початок опалювального періоду 2019-2020 років» та розпорядження селищного голови від 04.10.2019 № 222 «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років».

Заборгованість по оплаті за природний газ по бюджетним організаціям, які утримуються за рахунок місцевого бюджету, відсутня.

Житловий фонд Біловодського району налічує 116 багатоквартирних житлових будинки, що забезпечені поквартирним автономним опаленням, з яких 39 багатоквартирних будинків спільної власності, 6 об’єднань співвласників, в яких знаходяться 7 будинків. 70 багатоквартирних житлових будинки знаходяться у власності ДП «Конярство України», та також мають поквартирне індивідуальне опалення.

На балансі відділу освіти знаходяться 3 газові котельні та 2 в філіях Біловодського опорного закладу загальної середньої освіти, інші заклади обслуговуються постачальниками тепла за договорами. В закладах дошкільної освіти - 8 котелень (2 вугільні, 6 - газових).

Закуплене  вугілля - договір з ТОВ «Інтербудсервіс»  №122 від 15.02.2019 року  на суму 442,2 тис.грн. (для Семикозівського та Плугатарського закладів дошкільної освіти).

 Договір по газу - ТОВ «Укртранссервіс – груп» на 192 538 куб.м на суму 1721289,72 грн., розподіл  природного газу  здійснюється за договором з ПАТ «Луганськгаз» від 17.01.2019 року.

З суб’єктами теплопостачання укладено договори:

• ФОП Воловіков І.М., що обслуговує Євсузький та Новоолександрівський заклади освіти укладено договір  №11 від 14.01.2019р.,

• ФОП Гладіна В.В., що обслуговує Бараниківський, Новодеркульский та Литвинівський заклади освіти укладено договір №15 від 15.01.2019 року,

• ТОВ «Тепловат», що обслуговує Біловодський опорний заклад освіти укладено договір №8 від 14.01.2019 року,

• ФОП Нікулін О.В., що обслуговує Біловодську гімназію та Городищенський заклад освіти укладено договір №9 від 14.01.2019 року.

Біловодські заклади дошкільної освіти №2 та №3 розпочали опалювальний період. По всім іншим закладам освіти проведено пробні пуски.

В стадії погодження проект на «Реконструкцію комерційного вузла обліку газу котельні Біловодського закладу дошкільної освіти №4. У процесі виготовлення знаходиться проект на реконструкцію комерційного вузла обліку газу котельні Новодеркульського закладу дошкільної освіти. Затримка виникла в зв’язку з тим, що будівлі знаходяться на балансі ДП «Конярство України». Після врегулювання питання з АТ «Луганськгаз» отримано технічні умови.

КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» включає 8 будівель, з них 4-медичні об'єкта, 4-господарські об'єкта.

За інформацією Біловодської селищної ради для підготовки закладу до осінньо-зимового періоду виконано наступні роботи:

• Проведені гідравлічні випробування систем теплопостачання.
• Здійснено ремонт систем холодного водопостачання з метою ліквідації невиробничих втрат води.
• Здійснено ремонт покрівель та зовнішніх дверей.
• Здійснена заміна вікон в терапевтичному відділенні у кількості 7 шт.
• Здійснено заміну 25 теплових радіаторів та 25 кранів на опалення.
• Перевірено теплоізоляцію споруд, інженерних об’єктів.
• Перевірено робочий стан резервних джерел електропостачання.

КНП «Біловодський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» включає 8 амбулаторій і 16 фельдшерських пунктів, з них 7 мають газове, 16 на твердому паливі і 1 на електричному опаленні.

За інформацією Біловодської селищної ради КНП «Біловодський ЦПМСД» провів заплановані заходи щодо підготовки до опалювального періоду:

• Проведені гідравлічні випробування систем теплопостачання на 9 об’єктах (5 лікарських амбулаторіях та 4 фельдшерських пунктах).

• Придбано та завезено по об’єктам 50 метрів кубічних дров (100% від запланованого).

• Придбано та завезено по об’єктам 65,5 тон вугілля (100% від запланованого).

• Проведено заміну вікон та дверей Новоолександрівського фельдшерського пункту.

• Завершується ремонт системи опалення в Данилівській сільській лікарській амбулаторії

• Підготовлена документація щодо укладення угоди на постачання 22 тон деревних пелет для Біловодської лікарської амбулаторії.

На випадок відключення електроенергії 5 амбулаторій мають автономні джерела живлення.

Заборгованість за спожитий природний газ та електроенергію по закладу відсутня.

Мережа галузі культури району налічує 45 закладів, що розміщені у 28 приміщеннях.

Для забезпечення діяльності закладів культури в осінньо-зимовий період було заплановано проведення ремонтних робіт, виконання яких забезпечується з місцевого бюджету, за рахунок власних та спонсорських коштів.

На даний час проводиться ремонт комерційного вузла обліку газу в районному краєзнавчому музеї, вартістю - 38,0 тис.грн.

Основною проблемою закладів культури району є опалення. Так, автономне твердопаливне опалення мають 2 приміщення закладів культури, автономне газове опалення – 7 приміщень, пічне опалення  – 4 заклади.  В інших закладах приміщення опалюються частково, тобто електрообігрівачами (УФО, електроконвектори).