Інвестиції

 

Про проведення конкурсу з відбору проектів

 в рамках «Європейського корпусу солідарності»

Європейський корпус солідарності має на меті реалізувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві, залучаючи молодь і організації до доступних і якісних солідарних заходів.

10 грудня 2018 року Європейська комісія оголосила новий конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейського корпусу солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця.

Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати особи у віці 18-30 років, які проживають в державах-членах ЄС та країнах партнерах. У конкурсі можуть брати участь представники України.

Водночас, участь представників (фізичних осіб) країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах в якості партнерів.

Учасник зазначеної ініціативи ЄС з бюджетом 375,6 млн.євро на 2018-2020 роки можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації у Європі, зокрема надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем тощо.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку через Європейський молодіжний портал  (https://europa.eu/youth/solidarity_en)

Реєстрація проектів буде відкрита з 5 лютого до 1 жовтня 2019 року, в залежності від виду діяльності.

Більш докладну інформацію щодо умов  участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висовуються до учасників, можна отримати за посиланням https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps .

 

Про стан реалізації проектів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку  у 2017 році на території Біловодського району

У 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Біловодському районі продовжується реалізація інвестиційного проекту «Реконструкція та технічне переоснащення Євсузької сільської лікарської амбулаторії, загальної практики-сімейної медицини з впровадженням енергозберігаючих технологій вул. Старобільська, 3 с. Євсуг Біловодського району Луганської області (коригування)», загальною вартістю 1313,084 тис. грн. (в тому числі 131,309 тис. грн. співфінансування з місцевого бюджету).

На впровадження даного проекту  надійшло 923,958 тис. грн. - коштів ДФРР та відповідно до рішення сесії Біловодської районної ради № 18/1 від 05.05.2017 заплановані видатки у розмірі 10 відсотків від загальної вартості проекту з місцевого бюджету.

На виконання ремонтно-будівельних робіт у вересні поточного року по даному проекту укладено договір з підрядною організацією ПП «Енергомир» (м.Ізюм) на суму 849,999тис. грн. На даному етапі підрядній організації сплачено аванс у сумі 254,999 тис. грн. Та відповідно до календарного графіку ведуться роботи з внутрішнього ремонту приміщень (фарбування, облицювання керамічною плиткою) та облаштування під’їзних шляхів.

Також на території району продовжується реалізація п’яти проектів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій відповідно до Розпорядження КМУ від 12.07.2017 № 463-р.

Біловодська райдержадміністрація постійно тримає на контролі процес реалізації проектів, фінансування яких відбувається за рахунок коштів державного бюджету.