Інвестиції

Про стан реалізації проектів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку  у 2017 році на території Біловодського району

У 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Біловодському районі продовжується реалізація інвестиційного проекту «Реконструкція та технічне переоснащення Євсузької сільської лікарської амбулаторії, загальної практики-сімейної медицини з впровадженням енергозберігаючих технологій вул. Старобільська, 3 с. Євсуг Біловодського району Луганської області (коригування)», загальною вартістю 1313,084 тис. грн. (в тому числі 131,309 тис. грн. співфінансування з місцевого бюджету).

На впровадження даного проекту  надійшло 923,958 тис. грн. - коштів ДФРР та відповідно до рішення сесії Біловодської районної ради № 18/1 від 05.05.2017 заплановані видатки у розмірі 10 відсотків від загальної вартості проекту з місцевого бюджету.

На виконання ремонтно-будівельних робіт у вересні поточного року по даному проекту укладено договір з підрядною організацією ПП «Енергомир» (м.Ізюм) на суму 849,999тис. грн. На даному етапі підрядній організації сплачено аванс у сумі 254,999 тис. грн. Та відповідно до календарного графіку ведуться роботи з внутрішнього ремонту приміщень (фарбування, облицювання керамічною плиткою) та облаштування під’їзних шляхів.

Також на території району продовжується реалізація п’яти проектів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій відповідно до Розпорядження КМУ від 12.07.2017 № 463-р.

Біловодська райдержадміністрація постійно тримає на контролі процес реалізації проектів, фінансування яких відбувається за рахунок коштів державного бюджету.