Культура

 

Семінар – практикум керівників клубних закладів району

         29 листопада 2017 року в малій залі районного Будинку культури відбувся семінар-практикум для керівників клубних закладів Біловодського району, на якому обговорювались наступні питання:

-  правила пожежної безпеки при проведенні масових заходів в клубних закладах в новорічні та різдвяні свята;

-  про виконання протокольних доручень щодо обстеження будівель закладів культури;

- підготовка річного звіту за 2017 рік.

- участь у обласних та районних культурно – мистецьких заходах  (фестивалях, конкурсах, інтернет – виставках).

В семінарі взяли участь головний державний інспектор з нагляду у сфері пожежної та технічної безпеки у Біловодському районі  Денис Савченко та державний інспектор з нагляду у сфері пожежної та технічної безпеки у Біловодському районі Владислав Потопа.

По завершенню заходу клубні працівники поділилися своїм досвідом щодо вирішення питань, що обговорювалися та шляхи їх вирішення.

 

 

Відбувся звітний концерт кращих колективів художньої самодіяльності району у рамках обласного фестивалю - конкурсу "Луганщина – світанок України"

20 жовтня 2017 року в Біловодському районному Будинку культури відбувся звітний концерт кращих колективів художньої самодіяльності району у рамках обласного фестивалю - конкурсу "Луганщина - світанок України", який проходив під гаслом «Квітучий край – моя ти, Україно!».

 Виступ колективів оцінювали члени обласної комісії, яку очолювала директор Луганського обласного центру народної творчості Ірина Дячук.

 На заході були присутні голова Біловодської районної ради Петро Самойлов, який урочисто відкрив фестиваль – конкурс, побажав всім гарного настрою, позитивних емоцій та успішного виступу, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Будовська, заступник голови районної ради Ірина Козакова, мешканці селища та району.

На звітному концерті, що проходить кожні два роки, були  представлені найкращі творчі номери аматорських колективів Біловодщини та дитячої школи мистецтв. Однією з перлин цього заходу була виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Руками створена краса», яку підготували працівники сільських клубів та бібліотек району, районний краєзнавчий музей.

Для підведення підсумків фестивалю – конкурсу « Луганщина – світанок України»  на сцену були запрошені голова комісії Ірина Дячук та заслужений діяч мистецтв України Марина Яворська. Вони відмітили високий рівень сценічної культури колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців. Також комісією було відзначено, що тільки на Біловодщині у фестивалі – конкурсі взяли участь всі сільські заклади культури району та широко були представлені номери художньої самодіяльності саме цих закладів. Кращі номери концерту будуть відібрані для участі у звітному обласному концерті.