В Біловодському районі пройшли заходи до Дня фізичної культури і спорту

В Біловодському районі відбулися заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

В загальноосвітніх навчальниих закладах району пройшли олімпійські тижні, олімпійські уроки та спортивно-виховні заходи до Дня фізичної культури і спорту («Веселі старти», «Веселі перегони», перегляд відеофільмів, олімпійські вікторини, виховні години «Від Олімпіїї до наших днів», «Україна олімпійська» тощо). На виховних годинах обговорювалися події літньої Універсіади, успіхи та невдачі збірної України.

13 вересня 2017 року в Біловодському професійному аграрному ліцеї пройшов Олімпійський урок для студентів перших курсів та святкова церемонія, присвячена Дню фізичної культури і спорту, які завершили Олімпійський тиждень у ліцеї.

Зі святом присутніх привітали заслужений тренер України, тренер з важкої атлетики Біловодського відділення СДЮШОР Володимир Самардак та головний спеціаліст сектору молоді та спорту Біловодської райдержадміністрації Олексій Кудря.

Між студентами-першокурсниками були проведені змагання з шашок, волейболу, футболу, армрестлінгу.

         Під час проведення ігор чемпіонату району з футболу, перед початком матчів, проводилися святкові церемонії до Дня фізичної культури і спорту з нагородженням кращих футболістів.  Так, Грамотами Плугатарської сільської ради та сектору молоді та спорту райдержадміністрації була нагороджена команда «Титан» (Плугатар). Сільський голова Юрій Ніпрун привітав присутніх зі святом, побажав спортивного здоров’я, наснаги на подальші спортивні здобутки та перемог у чесній боротьбі.

В селі Новоолександрівка до Дня фізичної культури та до дня села були зіграні товариські матчі між командами сел Новоолександрівки,  Парневе та військовослужбовцями ЗСУ.

16 вересня у Біловодській ДЮСШ відбудеться районний турнір з настільного тенісу до Дня фізичної культури і спорту. 

 

В Біловодську пройшов турнір з настільного тенісу

до Дня фізичної культури і спорту

 

17 вересня 2017 року в Біловодській ДЮСШ пройшов районний турнір з настільного тенісу, присвячений Дню фізичної культури і спорту. В турнірі взяли участь 14 місцевих спортсменів – дорослих та юнаків.

Серед дорослих перемогу в турнірі здобув Микола Діденко. Друге місце посів Сергій Луценко. У матчі за третє місце Андрій Сокирка переміг Дмитра Нагаєвського (учень 11 класу Біловодської ЗОШ І-ІІІ ст.)

Серед молоді переміг Костянтин Бондаренко (студент Біловодського професійного аграрного ліцею). Друге місце  зайняв учень Біловодської гімназії Максим Булгаков. Третє місце зайняв Євген Супрун (Біловодський професійний аграрний ліцей), який переграв Вадима Ткачова, учня Біловодської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами та медалями сектору молоді та спорту Біловодської райдержадміністрації.

11-12 тури чемпіонату Біловодського районуз футболу

        

Пройшли матчі 11-12 турів чемпіонату району з футболу.

Їх результати:

11 тур

«Титан» - «Деркул» 4:2

Литвинівка – «Вікторія» 0:6

«Світоч» - «Зоря» 2:1

12 тур

«Вікторія» - «Титан» 4:0

«Деркул» - Шуліківка 1:7

«Зоря» - Литвинівка 6:0

        

В чемпіонаті лідирує  «Вікторія» з 22 очками ( один матч у запасі).

Друге місце займає «Зоря» з 20 очками (зіграли 11 матчів і один матч у запасі). Третє місце займає команда Шуліківки – 20 очок після 11 матчів. Четверте – «Титан» з 15 очками. П’яте місце – «Світоч» (11 очок). Шосте місце посідає з 8 очками «Деркул». Замикає турнірну таблицю з одним набраним очком команда Литвинівки.