Новини

 

Відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

         19 січня 2018 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації, заступника голови комісії з питань захисту прав дитини Наталії Будовської відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини.

         В порядку денному розглянуто питання:

- про надання дозволу на укладання та підписання договору купівлі-продажу житлового будинку, в якому право користування має неповнолітня дитина;

- про затвердження висновків про стан розвитку, виховання та утримання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників, які були обстежені в IV кварталі згідно з графіком відвідувань;

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування.

За рішенням комісії готується проект розпорядження голови райдержадміністрації, з інших питань ухвалено відповідні рішення.

 

 

Напередодні новорічних та різдвяних свят особливої уваги потребують діти, що залишилися без батьківської турботи

З щирим серцем та словами привітань зустрілися працівники служби у справах дітей з опікунами, піклувальниками, прийомним батьками. Подякували за плідну співпрацю, побажали всім міцного здоров’я, всіляких гараздів та наснаги у вихованні дітей. А щоб свята відбулися весело та радісно, кожній дитині вручено солодкі подарунки.

 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Біловодської райдержадміністрації

 

         24 листопада 2017 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Будовської відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Біловодської райдержадміністрації.

         На порядок денний було винесено наступні питання:

  • про надання дозволів громадянам на укладання та підписання договорів дарування житла, право користування яким мають неповнолітні діти;
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах;
  • про стан правової освіти дітей;
  • про стан надання соціальної послуги з працевлаштування неповнолітніх в 2017 році.

Вже вдруге доводиться заслуховувати на засіданні комісії стан справ в

сім’ї, яка перебуває на обліку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Прикро, але позбавлення батьківських прав відносно двох дітей не вплинуло на спосіб життя матері, а тому діти пропускають заняття в школі, не контролюються матір’ю в позаурочні години, часто залишаються під наглядом сторонніх осіб. Соціальний супровід, який здійснювався і раніше, тривалого позитивного результату не дає, а тому члени комісії востаннє повірили обіцянці недбайливої матері змінити життя своїх дітей     на краще. Надано протокольні доручення службі у правах дітей та районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжити співпрацю з даною сім’єю.  

         За іншими питаннями готуються проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

 

Відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини Біловодської райдержадміністрації

 

         27 жовтня 2017 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Будовської відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Біловодської райдержадміністрації.

         Розглянуто питання: про стан розвитку, виховання та утримання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників, які обстежуються в ІІІ кварталі 2017 року; про надання дозволів на укладання та підписання договорів купівлі-продажу нерухомого майна, в якому зареєстровані та проживають малолітні діти, про встановлення опіки над малолітньою дитиною.

         За підсумками готуються розпорядження голови райдержадміністрації.

Патронат над дитиною. В Україні запрацювала нова форма сімейного виховання – патронат над дитиною
21.09.2017
Засідання комісії з питань захисту прав дитини
27.09.2017