Про ЦНАП

         З метою наближення  роботи  органів  влади та  органів місцевого  самоврядування  до  європейських стандартів, налагодженню діалогу  міжрайонними органами влади та  громадянами, забезпеченню  сприятливих  умов  для  реалізації  фізичними та юридичними особами їх конституційних  прав, свобод та законних  інтересів. В Біловодському  районі  16 листопада 2013  року  відбулося  урочисте  відкриття  Центру надання   адміністративних  послуг (далі – ЦНАП).    Центр  адміністративних послуг створено  на виконання    Закону  України  «Про  адміністративні  послуг».

          Приміщення Центру надання адміністративних послуг  Біловодської райдержадміністрації  розташовано в центрі  селища Біловодськ в  будівлі  райдержадміністрації на  першому  поверсі. В приміщені ЦНАП розміщується тільки «фронт-офіс» загальною  площею 90 м.кв в т.ч. який  представляє собою  єдине приміщення, умовно поділене на  зону першого контакту – 40 м.кв. та зону  прийому звернень замовників -50 м.кв.

          Зона  першого контакту – де здійснюється  первинна  робота  з відвідувачами: їх загальне інформування та консультування з питань  роботи центру, ознайомлення суб’єктів  звернення  з  порядком  та умовами надання  адміністративних  послуг. Але не  приймається  вхідний  пакет документів.

Ця  зона  містить  у  собі сектори інформування  та очікування.

В секторі   інформування  розміщуються інформаційні  стенди з інформацією про:  графік роботи Центру (дні роботи та прийомні години); перелік адміністративних послуг та  строки їх надання; адресу, поштовий індекс;  номери довідкових телефонів Центру; адресу веб-сайту Центру, факс, електронну пошту Центру;  відомості про супутні послуги, які надаються у приміщенні Центру; порядок оскарження результатів надання адміністративних послуг, отриманих через Центр, а також рішень, дій та бездіяльності працівників Центру; прізвище, ім’я, по батькові керівника Центру, номер його / її телефону, адресу електронної пошти; Положення та  Регламент Центру.

На столах для відвідувачів  розміщуються  міні-стенди, книжки з інформацією про  назву  послуги, переліком документів для  отримання послуги,   реквізитів для  внесення  плати за  послугу (у разі   якщо послуга платна) та зразок заповнення заяви. Цей  сектор  облаштовано  столами та стільцями.

Сектор очікування  облаштовано:  стільцями, дитячим гральним столиком,  сповивальним  столиком.

          Зона  прийому звернень  замовників – де здійснюється  прийом    відвідувачів, а також здійснюється  фахове  консультування. У  простих  справах  можливе  не  лише   прийняття  заяв, але й  вирішення  справи по суті  та  видача  відповідних (адміністративних актів). Ця зона  створена  за  принципом  відкритості  розміщення  робочих  місць.

          Через Центр надаються  затверджені  розпорядженням  голови  райдержадміністрації  адміністративні послуги.

 

 

Адреса:

Центру  надання  адміністративних послуг

Біловодської райдержадміністрації :

92800 Луганська область

Біловодський район

смт. Біловодськ

вул. Центральна, 130

 

телефон/факс  2-02-88

 

Адреса електронної пошти

cnap-belovodsk@ukr.net

 

Адреса сайту

http://bv.loga.gov.ua/content/pro_cnap_0

 

Керівник центру  надання  адміністративних  послуг, адміністратор

Біловодської райдержадміністрації

 

Іванова Наталія  Олексіївна

 

Адміністратори  Центру надання адміністративних  послуг

Біловодської райдержадміністрації

 

Артющенко Олена  Анатоліївна

Мельник Анастасія Андріївна

Хаблак Юлія Адамівна