Проект HOUSES для ОСББ та небайдужих людей в багатоповерхівках!

  Нині в Україні триває масштабна реформа, яка дає кожному українцю, що мешкає в багатоквартирному будинку, шанс на більш комфортне та економне життя. Річ у тім, що змінюється сам принцип управління багатоквартирними будинками. Тепер мешканці таких  будинків можуть самостійно обрати форму управління а також надавача послуг.

Як саме це зробити? Яку документи потрібні? А хто робитиме ремонт? А де взяти гроші? Що таке ОСББ, асоціація ОСББ? Хто такий управитель?  І ще багато питань постає перед власниками квартир.

  Допомогти людям розібратися в цих питаннях, ознайомитись з законодавством, а головне, отримати досвід управління своїм будинком та зробити в ньому термомодернізацію, - ось головна мета проекту ЄС/ПРООН  « HOUSES» . Ось уже  пів року в Рубіжанській міській раді проводяться інформаційні та навчальні заходи , які спрямовані на допомогу ОСББ та ініціативним групам багатоквартирних будинків.

  Координатор проекту HOUSES в Луганській області Світлана Коваль поінформувала, що метою цього проекту є мобілізація співвласників  до підвищення рівня якості життя, надала детальні роз’яснення з питань фінансової  та поточної діяльності  ОСББ, з підготовки та отримання фінансування щодо реалізації енергоефективних проектів, особливості взаємодії ОСББ з постачальниками комунальних послуг.

 Щодо основ  комплексної термомодернізації, підвищенню обізнаності населення з питань енергоефективності та енергозбереження багатоквартирних житлових будинків, етапи реалізації енергоефективного проекту  розповів  консультант проекту IFC «Енергоефективність в Україні» Олександр Мелконян. 

 21 червня в Сєвєродонецьку, а 25 в Рубіжному відбувся перший випуск школи ОСББ. Учасники отримали сертифікати, методичну літературу з основними  аспектами  процесу створення та діяльності ОСББ та виразили вдячність організаторам і тренерам даного заходу, сподіваючись на співпрацю щодо впровадження проектів енергоефективності.

  Якщо ви теж переймаєтесь майбутнім свого будинку, якщо маєте запитання, що робити далі, як змінити ситуацію до кращого, якщо хочете оновити свій будинок, - запрошуємо до нас!

 

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/

Контактна особа в Луганській області – Світлана Коваль, тел. 066-712-15-47, e-mail: svitlana.koval@undp.org 

Контактна особа в  Сєвєродонецькій  міській раді Красюк Роман, тел. 0951559990 в Рубіжанській міській раді - Клименко Галина. тел.0954208502.