Новини (Рубрика)

Прес-центр28 грудня 2019, 14:14

Шановні жителі Біловодщини!

На порозі – найяскравіше і найулюбленіше новорічне свято, з яким кожен з нас пов’язує надії на оновлення і зміни на краще.     

Вітаю кожного жителя району з Новим роком!

Прес-центр28 грудня 2019, 12:42

Відповідно до наказу Командувача об’єднаних сил, контрольно-перевірочні заходи та пропуск осіб через лінію розмежування у КПВВ «Станиця Луганська» здійснюється щоденно за зимовим графіком роботи – з 8:00 до 17:00.

Прес-центр28 грудня 2019, 08:49

Шановні жителі Луганщини!

Дорогі земляки!

Щиросердно вітаю вас із чудовими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Прес-центр27 грудня 2019, 15:11

      26 грудня 2019 року в  Біловодській районній державній адміністрації було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Біловодській районній державній адміністрації за головуванням заступника голови надзви

Прес-центр27 грудня 2019, 13:48

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р.

Прес-центр27 грудня 2019, 13:15

Сьогодні голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай у Сєвєродонецьку в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру зустрівся з дітьми загиблих учасників АТО/ООС.

Прес-центр26 грудня 2019, 13:44

Одразу після Новорічних свят почнуться ремонтні у п’ятнадцяти квартирах у місті Золоте, які згодом отримають переселенці з тимчасово непідконтрольної частини області.

Прес-центр24 грудня 2019, 15:22

Шановні жителі району – віруючі-католики!

Щиро вітаю вас з католицьким Різдвом Христовим!

Щороку ви першими зустрічаєте небесне світло різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку. 

Прес-центр24 грудня 2019, 08:18

Шановні працівники архівних установ, ветерани архівної справи!

Прес-центр23 грудня 2019, 16:36

23.12.2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації, на яке виносилося два звернення громадян для прийняття остаточного рішення.