Прес-центр27 червня 2017, 08:06

До Дня Конституції України та Дня молоді у Біловодську пройшов турнір з пляжного волейболу

24 червня 2017 року в смт. Біловодськ відбувся турнір з пляжного волейболу серед жіночих команд, присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

В турнірі прийняли участь 6 команд з смт. Біловодськ, міст Старобільськ і Сєвєродонецьк.

Перемогу в турнірі здобули біловодські волейболістки Дарина Мирошник і Вікторія Василенко. Друге місце зайняла команда Сєвєродонецька (Марина Тетенко і Дарина Задорожня). Третє місце зайняли волейболістки Старобільська – Юлія Черниш і Марина Лисєєнкова. Також Біловодський район представляли команди у складі Наталії Гурічевої і Анастасії Чумак та Альони Комишан і Аліни Запольської (посіли 5-6 місця)

Переможці та призери турніру нагороджені кубками, медалями і грамотами сектору молоді та спорту Біловодської райдержадміністрації, призами спонсорів турніру - Біловодської селищної ради, ПП Мирошник С.П та ПП Карпов. Організатори висловлюють вдячність спонсорам за надану підтримку у проведенні турніру.