Команда Біловодського району взяла участь у XVII обласних сільських спортивних іграх «Кремінщина 2017»

09 вересня 2017 року у місті Кремінна відбулися XVІI обласні сільські спортивні ігри серед збірних команд районів «Кремінщина 2017», в яких взяли участь представники 12 районів Луганської області.

Команду нашого району очолювали голова райдержадміністрації Андрій Грачов та голова райради Петро Самойлов.

Програма сільських ігор складалася з наступних видів спорту: волейбол серед чоловіків і жінок, шахи, шашки, гирьовий спорт, міні-футбол, легка атлетика, перетягування канату, настільний теніс, армрестлінг.

В загальнокомандному заліку команда району зайняла 8 місце.

У волейбольному  турнірі серед чоловіків біловодські спортсмени зайняли друге місце. Призерами стали Віталій Маліновський, Володимир Комишан, Сергій Сергієнко, Олександр Сергієнко, Павло Сергієнко, Богдан Шевченко. Жіноча волейбольна команда посіла четверте місце. У її складі виступали Наталія Гурічева, Вікторія Василенко, Анастасія Чумак, Аліна Запольська, Альона Комишан, Анастасія Беденко.

У змаганнях з перетягування канату біловодські спортсмени зайняли 3 місце. Призерами стали Олександр Стрига, Олександр М’якота, В’ячеслав Вінник, Михайло Гундар, Андрій Коваленко.

У змаганнях з гирьового спорту у індивідуальному заліку Костянтин Деркач став четвертим у найлегшій ваговій категорії.

Яна Скрипник зайняла третє місце у змаганнях з легкої атлетики.

Юрій Клочок зайняв третє місце у змаганнях з шахів.

Управління агропромислового розвитку та сектор молоді і спорту Біловодської  райдержадміністрації  вдячні  керівникам підприємств Біловодського району:  Чубенко В.Ф., Бороннікову В.М., Болдарю В.А., Заську А.В., Гарьковцю В.Д., Мележику В.П., Митарєву С.О. за активну участь у забезпеченні  подарунками  для  нагородження переможців обласних змагань.