Прес-центр20 березня 2017, 15:03

У Біловодську пройшов відкритий Кубок з волейболу пам’яті Анатолія Макаренка

18 березня 2017 року в спортивній залі Біловодської ДЮСШ відбувся відкритий турнір з волейболу на Кубок пам’яті Анатолія Макаренка.

Прийняли участь команди Старобільського, Біловодського, Станично-Луганського та Новопсковського районів.

Учасників змагань привітав голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, відзначивши спортивні заслуги Анатолія Макаренка.

Перемогла команда Біловодського району. Друге місце зайняла команда Старобільського району. Третє місце зайняла команда Новопсковського району.

Команду Біловодського району представляли: Олександр Іщенко, Валентин Мирошник, Ігор Задорожній, Сергій Крапівцев, Віталій Маліновський, В’ячеслав Трухан, Ігор Єфімов.

Команди-переможець та призери були нагороджені кубками, грамотами, призами організаторів змагань.