Прес-центр26 грудня 2017, 09:12

В Біловодську пройшов новорічний турнір з настільного тенісу

24 грудня 2017 року в Біловодській ДЮСШ пройшов зимовий районний турнір з настільного тенісу. В турнірі взяли участь 15 місцевих спортсменів – дорослих та юнаків.

Серед дорослих у загальному заліку переміг учень Біловодської гімназії  Максим Булгаков, який переграв однолітків та дорослих суперників. Друге місце зайняв Сергій Луценко. Третє місце – Павло Чмихало.

Серед молоді переміг Костянтин Бондаренко (студент Біловодського професійного аграрного ліцею). Друге місце  зайняв учень Біловодської ЗОШ І-ІІІ ст. Дмитро Нагаєвський. Третє місце зайняв Іван Зарубєй (Біловодський професійний аграрний ліцей).

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами та медалями сектору молоді та спорту Біловодської райдержадміністрації.