Прес-центр18 вересня 2017, 15:09

В Біловодську пройшов турнір з настільного тенісу до Дня фізичної культури і спорту

17 вересня 2017 року в Біловодській ДЮСШ пройшов районний турнір з настільного тенісу, присвячений Дню фізичної культури і спорту. В турнірі взяли участь 14 місцевих спортсменів – дорослих та юнаків.

Серед дорослих перемогу в турнірі здобув Микола Діденко. Друге місце посів Сергій Луценко. У матчі за третє місце Андрій Сокирка переміг Дмитра Нагаєвського (учень 11 класу Біловодської ЗОШ І-ІІІ ст.)

Серед молоді переміг Костянтин Бондаренко (студент Біловодського професійного аграрного ліцею). Друге місце  зайняв учень Біловодської гімназії Максим Булгаков. Третє місце зайняв Євген Супрун (Біловодський професійний аграрний ліцей), який переграв Вадима Ткачова, учня Біловодської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами та медалями сектору молоді та спорту Біловодської райдержадміністрації.