Прес-центр22 травня 2020, 12:05

Відбулася робоча нарада

22 травня 2020 року у залі засідань райдержадміністрації відбулася робоча нарада, у якій взяли участь селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков та його заступники, керівники структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади, силових структур, депутати районної, селищної ради.

Відкриваючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Муратов нагадав присутнім, що сьогодні у зв’язку із трагічною загибеллю командира батальйону патрульної служби особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції у Луганській області Сергія Губанова під час виконання службових обов’язків розпорядженням голови облдержадміністрації оголошено День жалоби, і попросив присутніх вшанувати пам'ять загиблого хвилиною мовчання.

Далі Вадим Муратов повідомив, що розпорядженням Президента України від 15 травня 2020 року № 313/2020-рп головою Біловодської районної державної адміністрації призначена Катерина Колесникова. Він привітав новопризначену голову райдержадміністрації та ознайомив присутніх з біографією Катерини Колесникової.

Тепло привітав голову з призначенням і селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, відзначивши, що біловодська земля завжди була гостинною і привітною, а спільно вирішуючи існуючі проблеми, ми зможемо досягти більших результатів. Також Катерину Колесникову поздоровив з призначенням помічник народного депутата Верховної Ради України від партії «Слуга народу» Максима Ткаченка Денис Боронніков.

Голова райдержадміністрації Катерина Колесникова звернулася до присутніх, відзначивши, що вдячна Президенту України та керівництву Луганської обласної державної адміністрації за надану довіру і можливість здійснювати велику мету – зробити Біловодський район кращим і відповідно життя мешканців району простішим і комфортнішим.

«Голова райдержадміністрації – це представник Президента України, і я у своїй роботі буду дотримуватися тих програм і принципів, які оголошує Президент», - сказала вона.

Завершуючи свій виступ, Катерина Колесникова підкреслила, що які б політичні партії не були, під якими б прапорами вони не знаходились, вона вірить, що ми всі об’єднаємося біля прапорів – синьо-жовтого та прапору нашого району. Вона висловила впевненість, що незважаючи на те, що попереду дуже тяжкий шлях, на якому буде багато проблем та перепон,  тільки разом ми з усім цим впораємося та досягнемо гарного результату.