Прес-центр13 березня 2019, 15:03

Відбулося засідання комісії з призначення соціальних виплат і допомог

   З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 13 березня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 3 заяви для призначення житлової субсидії, 2 заяви для призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям  та 3 заяви по пільгам на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних виплат 8 заявникам, в т. ч. житлової субсидії 3 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 3160 громадян, нараховано субсидії 2755 домогосподарствам.