Прес-центр13 березня 2019, 15:03

Відбулося засідання комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  13 березня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 105 заяв: 57 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 29 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 8 заяв для призначення страхових виплат, 11 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 92 особам соціальних виплат, відмовлено 13 особам, у т. ч. 12 особам відмовлено у призначенні пенсії та  1 особі у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.