Прес-центр10 вересня 2019, 08:09

Відбулося засідання комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  9 вересня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 97 заяв: 57 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 19 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 16 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 5 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 74 особам соціальних виплат, відмовлено 21 особі  у призначенні пенсії, 1 особі у призначенні щомісячної адресної допомоги та 1 особі у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.