Прес-центр20 липня 2017, 13:07

Юні футболісти Біловодського району зайняли 3 місце у Всеукраїнських фінальних змаганнях з футболу ВФСТ «Колос» АПК України на Кубок «Золотий колос України»

9-16 липня 2017 року у місті Скадовськ (Херсонська область) проходили Всеукраїнські фінальні змагання ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» серед юнаків 2004-2005 років народження.

У фіналі змагань прийняли участь 13 команд з різних областей України, які були розподілені на три підгрупи. Команда юних біловодських футболістів «Вікторія» (підсилена пятьма футболістами Новопскова)  представляла Луганську область.

Біловодські футболісти із своєї підгрупи (Донецька, Чернігівська, Запорізька області) дійшли до півфіналу, де поступилися чернігівській команді. І у матчі за третє місце «Вікторія» обіграла однолітків з Дніпропетровської області.

У складі «Вікторії» грали: Андрій Щербина, Олексій Олекса, Іван Семикоз, Дмитро Сторожев, Олександр Новохацький, Микола Чмихало, Максим Булгаков, Олександр Калюжний, Ігор Лисак, Антон Мозговий, Антон Солодкий, Павло Тараш, Антон Соловйов.

Команда була нагорожена кубком, медалями і грамотами Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».