Містобудування та архітектура

Громадське обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план поєднаний з детальним планом території смт. Біловодськ Біловодського району Луганської області»

 

Зміна до ДБН Б.2.2-5:2011 (Дитячі  майданчики)

 

Інформація про визначення об’єму газу,зведеного до стандартних умов 

 

Пункти обігріву для населення у зимовий період 2019-2020 років

 

Cтан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства Біловодського району до опалювального періоду 2019-2020 років

 

Садибна, садова та дачна забудова – діючі норми.

 

Будівельна амністія 2018—2019 - спрощений порядок введення в експлуатацію.

 

Проект HOUSES для ОСББ та небайдужих людей в багатоповерхівках.

 

25 лютого відбулось засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю

 

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

 

На території Біловодського району виконуються заходи обласного Плану щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2017-2021 роки «Безбар’єрна Луганщина»

 

Нарада архітектурно-містобудівної ради

05 липня 2018 року відбулася нарада архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Голова ради – головний архітектор Біловодського району Ольга Дяченко представила до розгляду проект містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиці Петровського, Підгірної, Філоненка смт. Біловодськ Луганської області» (територія центральної районної лікарні). У детальному плані враховуються інвестиційні наміри будівництва для відповідної території на етап реалізації від 3 років до 7 років. 

Проект розроблено державним підприємством Український державний проектний інститут «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ» м. Харків. Головними архітекторами проекту є Ольга Михальська та Володимир Пересадько.

Архітектурно-містобудівною радою прийнято рішення рекомендувати Біловодській селищній раді затвердити проект містобудівної документації «Детальний план території в районі вулиці Петровського, Підгірної, Філоненка смт. Біловодськ Луганської області» після внесення змін, які визначені при обговорені проекту.

Протокол АМР 1 протокол АМР 2

Фото 1фото 2фото 3фото 4

 

 

 

Громадське обговорення проекту детального плану територій

На офіційному сайті Біловодської селищної ради (категорія: оголошення) розпочато процедуру громадського обговорення проекту "Детальний план територій смт. Біловодськ Луганської області в районі вулиць Петровського, Підгірної, Філоненка".

Мета розроблення проекту: будівництво центральної амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги в смт. Біловодськ на території лікарняного комплексу.

 

Інформація для забудовників. Програма «Власний дім».

На території Луганської області реалізуються заходи Регіональної комплексної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення «Власний дім» на 2017-2022 роки, яка затверджена розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації від 16.12.1016 року за №768.

Потенційні забудовники, які бажають взяти участь у програмі «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла», для отримання пояснень мають звернутися до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Біловодської районної державної адміністрації.