Соціальне забезпечення

Відбулося засідання комісії з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання, було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Розглянуто 21 заяву для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення ООС, та 5 заяв для призначення державної соціальної виплати. 

Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 26 особам соціальних виплат.

Відбулося засідання комісії з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  11 грудня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Розглянуто 38 заяв: 26 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення ООС, 10 заяв для призначення державної соціальної допомоги, та 2 заяви для призначення страхових виплат.

Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 37 особам соціальних виплат, 1 особі відмовлено в призначенні виплат.

Щодо результатів дослідження потреб внутрішньо переміщених осіб у Луганській області

За результатами Профілювання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Луганській області, проведеного Норвезькою радою у справах біженців в Україні у співпраці зі Спільною службою з профілювання ВПО та Луганською обласною адміністрацією, благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервфсез» у співпраці з Обласною радою з питань ВПО при Луганській обласній державній адміністрації визначили такі адвокаційні пріоритети: вирішення житлових проблем ВПО, перетин лінії розмежування та збереження зв’язків між людьми та територіями, вирішення потреб у сфері зайнятості, а також розробили наступні інформаційні матеріали:

Профіль ВПО: інфографіка визначає типові соціально-економічні характеристики ВПО, які мешкають у Луганській області.

Профіль ВПО на ринку праці: аналіз ключових особливостей ВПО на ринку праці в Луганській області та перешкод, з якими вони стикаються у сфері працевлаштування.

Аналіз житлових потреб ВПО: інфографіка демонструє ключові потреби в житлі та можливі напрями їх вирішення з огляду на пошук довгострокових рішень щодо житла для ВПО.

Інфографіка щодо свободи пересування та рекомендацій стосовно створення більш комфортних умов для перетину лінії розмежування.

Відбулося засідання комісії з призначення соціальних виплат і допомог

З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  9 грудня  2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

Розглянуто 14 заяв для призначення житлової субсидії, в т.ч. на понаднормову площу житла, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання та  за фактичним місцем проживання особам, які є ВПО.

Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  14 заявникам.

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

На обліку в управлінні соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації знаходяться 997 осіб з інвалідністю, в тому числі 81 особа з інвалідністю І групи, 324 особи з інвалідністю ІІ групи, 499 осіб з інвалідністю ІІІ групи, 93 дитини з інвалідністю.

З початку року забезпечено санаторно-курортними путівками 11 осіб з інвалідністю, в тому числі 2 особи забезпечено путівками за рахунок місцевого бюджету, інвалідними візками забезпечено 2 особи та сплачено за 14 візків в т. ч. скутер, за протезно-ортопедичні вироби сплачено 26 особам, сплачено за ортопедичне взуття 38 особам, видано засобів для ходіння, керовані однією рукою, 3 особам, видано засобів для ходіння, керовані обома руками, 1 особі.

Пандусами облаштовані: райдержадміністрація, управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центр зайнятості, центральна районна лікарня, селищна рада, автовокзал, державна нотаріальна контора, аптека.

За участю міжнародної організації ПРООН споруджено підйомник у Біловодському ліцеї «Лідер» Біловодської селищної ради, всередині будівлі ліцею споруджено санвузол для колясочників.

Відновлення допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям

Постанова Кабінету Міністрів України № 1171 від 25.11.2020 «Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям» передбачає відновлення програми виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку на період з 01.11.2020 по 31.12.2020, зокрема:

         продовження виплати допомоги на дітей особам, які її отримували у травні-серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;

         призначення та виплату допомоги на дітей особам, які звернулися за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

Відбулося засідання комісії з призначення соціальних виплат і допомог

З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

Розглянуто 19 заяв для призначення житлової субсидії та 1 заяву на призначення пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  19 заявникам.   

1 заявнику було призначено пільги на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

Відбулося засідання комісії з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання,   було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Розглянуто 26 заяв: 12 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 11 заяв для призначення державної соціальної допомоги, та 3 заяви для призначення страхових виплат.

Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 26 особам соціальних виплат.      

Відбулося засідання комісії з призначення соціальних виплат і допомог

З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 18 листопада  2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

Розглянуто 10 заяв для призначення житлової субсидії.

Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії 10 заявникам.

Відбулося засідання комісії з призначення соціальних виплат і допомог

З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  11 листопада  2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

Розглянуто 47 заяв для призначення житлової субсидії та 4 заяви для призначення пільг на житлово - комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  47 заявникам.

4 заявникам було призначено пільги на житлово - комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

Державою врегульовано питання з призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 р. № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» набрала чинності з 25 вересня 2020 року і застосовується з 1 січня 2020 р. для осіб, які звернуться за призначенням цієї компенсації протягом 60 календарних днів.

Компенсація призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки та є:

особами з інвалідністю І групи;

дітьми з інвалідністю;

громадянами похилого віку з когнітивними порушеннями;

невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися;

дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу, гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги відповідно до переліку тяжких захворювань, розладів, травм, станів, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність.

          Розмір компенсації відповідно до статті 13 Закону України «Про соціальні послуги» обчислюється як різниця між прожитковим мінімумом на одну особу в розрахунку на місяць, установленим законом на 1 січня календарного року, в якому надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, та середньомісячним сукупним доходом фізичної особи, яка надає соціальні послуги, за попередні шість місяців, що передують місяцю подання заяви про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

          Призначення і виплата компенсації здійснюється із місяця подання фізичною особою, яка надає соціальні послуги, таких документів:

заяви про надання компенсації;

заяви про перерахування коштів із зазначенням рахунка в установі банку;

копії паспорта  громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу (подається фізичною особою, яка надає соціальні послуги, та особою, якій надаються соціальні послуги на непрофесійній основі);

копії реєстраційних номерів облікової карти платника податків;

декларації про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) за формою затвердженою Мінсоцполітики;

копії акта огляду медико-соціальною експертною комісією;

висновок лікарської комісії медичного закладу щодо потреби в догляді громадян похилого віку внаслідок когнітивних порушень за формою, затвердженою МОЗ;

висновок лікарської комісії медичного закладу щодо потреби в догляді невиліковно хворих осіб, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися, за формою, затвердженою МОЗ.

         Компенсація призначається на 12 місяців і виплачується щомісяця.

         Виплата компенсації тимчасово призупиняється у разі:

перебування фізичної особи, яка надає соціальні послуги, за межами України понад 10 календарних днів або на стаціонарному лікуванні протягом повного календарного місяця.

         Якщо фізична особа, яка надає соціальні послуги, перебувала поза межами України менше ніж 10 календарних днів, на стаціонарному або санаторно-курортному лікуванні менше ніж протягом одного календарного місяця, виплата компенсації тимчасово припиняється та відновлюється з дня подання фізичною особою, яка надає соціальні послуги, заяви про продовження надання соціальних послуг з догляду без подання пакета документів.

         У разі виникнення обставин, внаслідок яких припиняється догляд, фізична особа, яка надає соціальні послуги та отримує компенсацію, зобов’язана в десятиденний строк письмово повідомити про це управління, що здійснює її виплату.  

 За консультацією звертатися за телефонами 9-25-75, 9-29-35.

 

Програма житлових субсидій – головний механізм забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг

 

 1. Заява на призначення субсидії: які зміни відбулися?

Заяви з необхідними документами подаються у відділ соціального захисту населення Біловодської селищної ради, у сільській місцевості заяви приймаються уповноваженими особами, визначеними виконавчим комітетом селищної ради, і передаються управлінню соціального захисту населення.

Отримувачам, яким  субсидію було призначено на опалювальний період  2019-2020 рр. – на цей опалювальний сезон її розмір розраховується автоматично, до уваги братимуться доходи 1-2 кварталів 2020 року.

Але є певні категорії громадян, яким для перепризначення житлової субсидії слід повторно подати Заяву та Декларацію про доходи.

Передусім це ті отримувачі, чиї справи розглядала Комісія, а також орендарі житла, внутрішньо переміщені особи та ті домогосподарства, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї. Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено на фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати. Це стосується і тих сімей та домогосподарств, де є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який декларуються доходи.

Постановою КМУ від 25.03.2020 № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», передбачено на період карантину додаткові заходи щодо соціального захисту осіб, яких звільнено з роботи у зв’язку з карантином (врахування до їхнього доходу під час призначення житлової субсидії розміру допомоги по безробіттю замість заробітної плати, яку вони отримували за попереднім місцем роботи).

 1. Декларуємо доходи і витрати: на що звернути увагу?

До заповнення Декларації про доходи і витрати заявникам слід поставитися з особливою відповідальністю – адже на підставі внесених у неї даних держава виділяє гроші платників податків. Слід ретельно задекларувати види та суми доходів, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та Державному реєстрі соціального страхування. Це  може бути дохід від здачі майна в оренду, доходи від реалізації власної продукції, майно, не декларовані доходи, отримані під час роботи по договору цивільно-правового характеру, або стипендії, які отримують студенти – члени сім’ї одержувача субсидії, інші надходження (у тому числі – закордонні перекази). Як свідчить практика – саме ці доходи найчастіше якраз і «забувають» вказати у декларації неуважні отримувачі.

Ще одне типове порушення, що призводить до припинення надання допомоги – невірно вказаний майновий стан.

 1. Дані про членів сімї – не забуваємо вказати всіх.

Декларація про доходи подається щодо зареєстрованих та членів сімей всіх осіб із складу домогосподарства не залежно від місця проживання, які досягли 14-річного віку. Тобто, навіть у разі, якщо члени сім’ї (чоловіка, дружини, неповнолітні діти) проживають в іншому місці, інформацію щодо них все одно слід вказувати у декларації. А відносно тих, хто зареєстрований за адресою домогосподарства, але там не проживає, слід вказати «не проживає» у графі «примітка».

 1. Про зміни – повідомляємо вчасно!

Якщо під час отримання житлової субсидії у вас змінився склад сім’ї, склад зареєстрованих у житловому приміщенні, набір житлово-комунальних послуг, з’явився транспортний засіб з датою випуску до 5 років, було придбано майно, товари або сплачено послуги на суму понад 50 тисяч гривень – слід повідомити про це орган, що призначив вам субсидію. І зробити це протягом 30 календарних днів – не пізніше!

 1. Стежимо, щоб не було заборгованості.

Відповідно до підпункту 5 пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848, житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо управлінням соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.

         Разом з тим, за наявності заборгованості житлову субсидію може бути призначено на наступний період за рішенням комісії, утвореної органами місцевого самоврядування, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, з урахуванням обставин, що склалися. Таким чином, найбільш вразливі категорії населення забезпечуються державною підтримкою.

         Крім того, існує механізм реструктуризації заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг на підставі укладеного договору з надавачами цих послуг.

 

ЗИМОВА СУБСИДІЯ – 2020.

КОМУ ПРИЗНАЧАТЬ АВТОМАТИЧНО ТА ЩО ЗМІНИТЬСЯ ДЛЯ БІЛОВОДЧАН?
 

На передодні  опалювального періоду 2020-2021 рр. в Управлінні соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації проведено інформаційний захід щодо правил призначення субсидій.

З жовтня почнеться проводитися  автоматичний перерахунок субсидій на опалювальний період 2020-2021 років.

Разом з тим, особам, які вперше звертаються за субсидією, та такі які влітку користувалися пільгою на оплату комуналки, а на зиму хочуть перейти на субсидію необхідно надати новий пакет документів. Заяву з декларацією на призначення субсидій мають подати знову ті люди, у яких відбулися зміни в домогосподарстві (купівля / продаж на суму 50 тисяч гривень; зміна складу прописаних людей в помешканні тощо - авт.). А хто мав субсидію влітку чи у минулий опалювальний період, змін у домогосподарстві не відбулося, отримають перерахунок в автоматичному режимі, без додаткового звернення. За постановою Кабміну №247 автоматичний перерахунок адресної держдопомоги можуть отримати переселенці, орендарі житла, люди, які отримують субсидію на скраплений газ, пічне паливо. Раніше такі отримувачі субсидій мали звертатися з новою заявою та декларацією про доходи кожні півроку, щоб отримати субсидію на літо чи на зиму.  У неопалювальний період субсидію могли не нарахувати через невеликий розмір платіжки за комуналку. Але це не значить, що таке домогосподарство вибуло з програми.

 У положенні про призначення субсидій вказано, що  субсидію припиняють надавати, якщо є борги за комунальні послуги, в домогосподарстві відбулась зміна складу сім’ї чи майнові зміни, про які не було повідомлено соцзахист.  Однак, на час карантину, Кабмін заборонив зупиняти виплату вже призначених субсидій у всіх випадках, крім двох: переїзд родини або смерть самотнього субсидіанта. Хоча  зняти субсидію з людини все ж можна і за інших причин. — Через борги, які утворилися після призначення субсидій, субсидія не припиняється. А от через зміни в домогосподарстві, про які не було повідомлено соцзахист, можливо. Передусім  отримувачі субсидій запрошуються , щоб з’ясувати причину ненадання інформації. Якщо людина відмовляється надати дані, то  виплата  субсидій зупиняється.

Для призначення субсидій  з жовтня  враховуються їхні доходи за перший та другий квартал 2020 року.  Під час суворого карантину навесні багато людей втратили роботу. Для призначення субсидій будуть рахуватися ті доходи, які людина отримувала як виплати по безробіттю, без врахування сум зарплати. Якщо людина, що має пільгу на сплату комунальних послуг, на зиму хоче перейти на житлову субсидію, то в її сукупний дохід буде включений і розмір пільги.

 До того ж продовжують діяти причини, через які  не призначається субсидія:

 • Опалювальна площа квартири понад 120 квадратних метрів, а приватного дому — понад 200 квадратних метрів (норму не застосовують до дитбудинків сімейного типу, багатодітних сімей);
 •  У власності є транспортний засіб, випущений менш ніж п'ять років тому (крім мопеда і причепа). Винятком є транспорт, отриманий безкоштовно чи на підставі пільги через органи соцзахисту;
 •  У складі сім'ї є повнолітні безробітні, одержувачі доходу менше мінімалки, та ті, які не сплачують єдиний соціальний внесок. Це не стосується студентів і одержувачів соцпенсії;
 •  Протягом року перед зверненням за субсидією була здійснена купівля чи продаж на суму понад 50 тисяч гривень (крім оплати лікування);
 • Борг на оплату комуналки більше трьох місяців, на суму понад 340 гривень;
 •  У складі сім’ї є неплатник аліментів (більше трьох місяців).

Подати документи на субсидію можна до Центру надання інтегрованих соціальних послуг (Біловодськ, вул. Філоненко, 11), до спеціалістів ЦНАПу на віддалених робочих місцях в сільських населених пунктах або онлайн  через ресурс Міністерства соцполітики: subsidii.mlsp.gov.ua  Після реєстрації через електронний цифровий підпис або BankID (дійсно для клієнтів ПриватБанку) чи через IDcard (паспорт).

 Але просто зараз ці заяви не потрібно надсилати, бо  процес призначення субсидії на опалювальний період 2020 / 2021 стартує у жовтні.

Телефони для довідок:  095 839 64 96;  064(66) 9-29-35; 064(66) 9-18-80;   i-mail:  belovodsk_uszn920ukr.net

 

Відбулося засідання комісії

з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  18 вересня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 27 заяв: 15 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 11 заяв для призначення державної соціальної допомоги, та 1 заява для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 27 особам соціальних виплат.      

        

Надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Із 01 вересня 2020 року змінено механізм надання «пакунку малюка» з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Даною постановою затверджуються Порядок та умови реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках.

 Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» становить 5 тис. гривень.

Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк «ПриватБанк».

 Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну живонароджену дитину для придбання дитячих товарів – засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, в тому числі підгузків, серветок, дитячого одягу та взуття, дитячого харчування, дитячого посуду, дитячих іграшок, текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр: товарів для породіллі – прокладок для лактації; прокладок післяпологових.

Отримувач протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на спеціальний рахунок самостійно використовує призначену йому грошову компенсацію на придбання товарів у закладах торгівлі, що приєдналися до публічного договору про реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» шляхом укладання додаткової угоди з Мінсоцполітики про приєднання до публічного договору та внесенні до реєстру учасників пілотного проекту.

Мінсоцполітики розміщує на власному офіційному сайті публічний договір та оголошення з пропозицією закладам торгівлі укласти додаткову угоду про приєднання до публічного договору.

Для отримання грошової компенсації отримувач протягом одного року з моменту народження дитини за місцем проживання/перебування звертається до відділу соціального захисту населення Біловодської селищної ради із заявою згідно з формою, встановленою Порядком, та пакетом документів:

Копія свідоцтва про народження дитини;

Довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020 році);

Копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

За консультацією звертатися за телефоном 9-29-35.

 

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

      З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

      Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

       Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

       Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

        З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Про здійснення реабілітації дітей з інвалідністю                                                                                                                                                           

        Кабінет Міністрів України 27.03.2019 року прийняв Постанову № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю». Управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації повідомляє:

 Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі (далі – заява)  із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

       Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Звертатися за додатковою інформацією за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, 87 (каб.№7, тел. 9-23-84).

 

Відбулося засідання комісії з  призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

      На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р.№ 365 «  Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 11 вересня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення ( відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

     Розглянуто 20 заяв: 10 заяв  для призначання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 9 заяв для призначення державної соціальної допомоги та призначення страхових виплат 1.

       Детально розглянуто кожну справу, комісією більшість голосів прийнято рішення щодо призначення 20 особам соціальних виплат.

        У звʼязку з  забороною здійснення перевірок фактичного  місця проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб  при призначанні (відновленні) соціальних виплат, комісія приймала рішення без обстеження матеріально-побутових умов сімʼї.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  4 вересня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 24 заяви: 10 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 12 заяв для призначення державної соціальної допомоги, та 2 заяви для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 24 особам соціальних виплат.      

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  5 серпня  2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

        Розглянута 1 заява для призначення житлової субсидії, 3 заяви для призначення пільг на житлово - комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

        Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  1 заявнику.

        3 заявникам було призначено пільги на житлово - комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

Звертаємо увагу! 22.07.2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», яка застосовується з 1 липня 2020 року. Цією постановою викладено у новій редакції Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Відтепер, державна підтримка буде спрямована для сімей, які мають обґрунтовано низькі доходи і сплачують ЄСВ з доходів. Працездатні особи, які не працюють, не сприяють своєму працевлаштуванню через центри зайнятості – не матимуть права на допомогу. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на підставі рішень комісій не передбачено.

 

Відбулося засідання комісії

з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  10 липня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 Розглянуто 18 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення ООС.

 Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 16 особам соціальних виплат, 2 особам відмовити в призначенні виплат.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  12 червня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 15 заяв: 14 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 1 заява для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 15 особам соціальних виплат.      

         У зв’язку з забороною здійснення перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб при призначенні (відновленні) соціальних виплат, комісія приймала рішення без обстеження матеріально-побутових умов сім’ї .

 

Відбулися засідання комісій

         Протягом минулого тижня під головуванням керівника апарату Біловодської районної державної адміністрації Наталії Будовської  проведено засідання комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

         Розглянуто 8 заяв, в т. ч. 3 заяви для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 5 заяв на надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

         Також проведено засідання комісії з розгляду питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

         За результатами розгляду винесених на порядок денний питань прийняті рішення про призначення (відновлення) соціальних виплат 8   сім’ям та 21-й внутрішньо переміщеній особі.

 

Відбулося засідання комісії

з призначення(відновлення) соціальних виплат внцтрішньо переміщеним особам

      На виконання постанови Кабінеут Міністрів України від 8 червня 2016 р.№ 365 «  Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», з метою реалізації конституційних прав на соціальних захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 29 травня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення ( відновлення)т соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

     Розглянуто 8 заяв: 7 заяв  для призначання щомісячної адресної допомоги особам, які преміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 1 заява для призначення державної соціальної допомоги.

       Детально розглянуто кожну справу, комісією більшість голосів прийнято рішення щодо призначення 8 особам соціальних виплат.

        У звʼязку з  забороною здійснення перевірок фактичного  місця проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб  при призначанні (відновленні) соціальних виплат, комісія приймала рішення без обстеження матеріально-побутових умов сімʼї.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  22 травня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 15 заяв: 12 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 3 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 15 особам соціальних виплат.      

         У зв’язку з забороною здійснення перевірок фактичного місця проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб при призначенні(відновленні) соціальних виплат,комісія приймала рішення без обстеження матеріально-побутових умов сім’ї .

 

Посилення соціального захисту сімей в період карантину

З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми   на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, та на один місяць після дати його відміни запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Це одна з антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей в період карантину, які послідовно реалізує Мінсоцполітики.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 329 „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, яка була прийнята 22 квітня 2020 року, допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку, надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення заяву у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку та документи/відомості у паперовій або електронній формі.

 Заявник подає такі документи:

копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Заява з необхідними документами для призначення допомоги на дітей приймається спеціалістами фронт-офісу відділу соціального захисту населення  виконавчого комітету Біловодської селищної ради та передається для нарахування та виплати управлінню  соціального захисту населення Біловодської РДА.

У сільській місцевості прийняття заяв з необхідними документами для призначення допомоги на дітей і передачу їх відповідним органам соціального захисту населення здійснюють адміністратори ЦНАП.

 

Надійшла допомога

22 квітня 2020 року управлінням соціального захисту населення Біловодської РДА отримано набори санітарних засобів.

Набори санітарних засобів надані, завдяки Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА,  Програмою розвитку ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польші, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

Відбулося засідання комісії

з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  15 квітня  2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

        Розглянуто 2 заяви для призначення житлової субсидії, 2 заяви для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

        Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  2 заявникам.

        2 заявникам було призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

  

До уваги учасників АТО (ООС)  

      Наказом управління соціального захисту населення Біловодської РДА від ­­­­­­­­­26 березня 2020 року  санаторій «Орізонт» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

Санаторій  розташований на рівнинному північному березі Шаболатського лиману. Це солоний водойм, відокремлений від Чорного моря вузькою піщаною косою шириною 120-150 м, з’єднаною з курортом Сергіївка мостом завдовжки 0,8 км.

 Санаторію «Орізонт» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції Гідності. Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Санаторій має багаторічний досвід надання лікувальних послуг за різними напрямками санаторно-курортного лікування, штат закладу це  кваліфікований медичний персонал із досвідом оздоровлення різних категорій населення, в тому числі і учасників АТО.

Наряду з розробленою фахівцями програмою комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекційних заходів  з військовослужбовцями, виведеними з місць бойових дій, план психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах санаторію, безкоштовного відвідування кінозалу, двічі на тиждень,  поїздки на екскурсії за кошти здравниці до середньовікової фортеці м.Білгорода-Дністровського, Свято-Миколаївської церкви с.Кулевча, святого джерела Іоана Сичавського м. Білгорода-Дністровського.

Адреса санаторію: Одеська обл., м.Білгород-Дністровський, смт.Сергіївка, вул.Гагаріна, буд. 1 А 

      За більш детальною інформацією необхідно звернутись до Управління соціального захисту населення Біловодської РДА за адресою: с.м.т.Біловодськ, вул.Центральна, 87, каб.№7, тел.:9-23-84

 

Відбувся виїзний прийом

Управлінням соціального захисту населення ведеться виїзний прийом  по забезпеченню осіб з інвалідністю  технічними засобами реабілітації з використанням «мобільного кейсу».

12 березня 2020 року навідано вдома особу з інвалідністю з дитинства ІІ групи Уманську Віру Андріївну, яка переглянула каталоги і виявила бажання мати милиці, приставний столик, велосипед.

    

                До уваги учасників АТО (ООС)     

      Наказом управління соціального захисту населення Біловодської РДА від ­­­­­­­­­11 березня 2020 року ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

        Санаторій «Перлина» розташований в екологічно чистому районі, в хвойно-листяному лісі, поблизу мальовничої річки Айдар. Здравниця створена в 1977 році. У надрах землі знаходяться колосальні запаси цілющої води, вони активно використовуються для оздоровлення відпочиваючих.

          Розміщення у 1-2-3х місних номерах з усіма зручностями, з цілодобовим холодним та гарячим водопостачанням. В кожному номері наявні телевізор і холодильник.

         05.03.2020 року ТОВ  Новопсковський санаторій «Перлина» внесено до реєстру закладів, які можуть надавати послуги із психологічної реабілітації учасників АТО(ООС).

    Послуги з психологічної реабілітації передбачають психологічну діагностику, консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, проведення тренінгів та занять із психологічної просвіти.

         На території санаторію проводиться організація культурного відпочинку, є спортивні та ігрові майданчики, більярд, настільний теніс.

 

      За більш детальною інформацією необхідно звернутись до Управління соціального захисту населення Біловодської РДА за адресою: с.м.т.Біловодськ, вул.Центральна, 87, каб.№7, тел.:9-23-84

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  11 березня  2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

        Розглянуто 3 заяви для призначення житлової субсидії, 1 заяву для призначення пільг за фактичним місцем проживання та 1 заяву для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

        Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  3 заявникам.        

     1 заявнику - були призначені пільги за фактичним місцем проживання.

     1 заявнику було призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

 

Виплата грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня

      Постановою Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 року № 112  „Деякі питання  виплати у 2020 році разової грошової  допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань” затверджені розміри разової грошової допомоги до 5 травня на 2020 рік.

Допомога надаватиметься у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

- I група    – 4120 гривень;

- II група   – 3640  гривень;

- III група  – 3160 гривень;

2) учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 1 390 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 4120 гривень;

4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 900 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 570 гривень.

        Районним управлінням соціального захисту населення Біловодської районної державної адміністрації проводиться вся підготовча робота для забезпечення виплати разової грошової допомоги до 5 травня  особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та жертвам нацистських переслідувань.

        Звертатися з питань виплати допомоги чи подавати будь-які документи до управлінь соціального захисту населення не потрібно.       

        Виплата грошової допомоги буде проведена у визначений законодавством термін - до 5 травня поточного року через відділення поштового зв'язку за місцем проживання або банківські установи (для пенсіонерів у спосіб отримання пенсії).

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  6 березня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 24 заяви: 12 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 7 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 5 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 24 особам соціальних виплат.      

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  28 лютого 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 22 заяви: 10 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 1 заяву для призначення страхових виплат та 11 заяв для призначення державної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією було прийнято рішення щодо  призначення 22 особам соціальних виплат.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  26 лютого 2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.

        Розглянуто 12 заяв для призначення житлової субсидії, 1 заяву для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

        Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  12 заявникам.   

     1 заявнику - були призначено пільги за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  21 лютого 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 12 заяв: 9 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 1 заява для призначення страхових виплат та 2 заяви для призначення державної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією було прийнято рішення щодо  призначення 11 особам соціальних виплат, 1 особі відмовлено в призначенні виплат.

 

Соціальний проект –

Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

Міністерством соціальної політики разом з Громадською організацією „Прометеус” та Асоціацією „Інформаційні технології України” (далі – Асоціація) підписано Меморандум про співпрацю та презентовано соціальний проект „Ти можеш усе! Можливості безмежні” (далі – Проєкт).

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії. 

Проєкт складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних  IT-компаніях України та триватиме наступні півроку у кілька етапів.

Реєстрація охочих взяти участь у проєкті відбувається з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів. 

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

 

Консультаційні послуги  

В рамках Меморандуму про співпрацю Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України тісно співпрацює з ГО «Донбас СОС», яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб.

 Безкоштовна «гаряча лінія» ГО «Донбас СОС» 0-800-309-110.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  12 лютого 2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.  

        Розглянуто 8 заяв для призначення житлової субсидії, 1 заяву для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

        Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  7 заявникам.

         1 заявнику – було відмовлено у призначенні житлової субсидії на збільшену понаднормову площу з призначенням на нормативну площу будинку.

         1 заявнику було призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

                                           

  Про здійснення реабілітації дітей з інвалідністю                                                                                                                                                   

        Кабінет Міністрів України 27.03.2019 року прийняв Постанову № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю». Управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації повідомляє:

 Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі (далі – заява)  із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

       Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  7 лютого 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 22 заяви: 9 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 4 заяви для призначення страхових виплат та 9 заяв для призначення державної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу,  комісією було прийнято рішення щодо  призначення 21 особам соціальних виплат, 1 особі відмовлено в призначення виплат.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  31 січня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 34 заяв: 18 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 12 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 4 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 34 особам соціальних виплат.      

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

         З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 29 січня  2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.  

         Розглянуто 8 заяв для призначення житлової субсидії.

         Детально розглянувши кожну справу комісією, більшістю голосів, прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  7 заявникам, в т. ч. з них 3 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 3 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; 1 заявнику як орендарю житлового будинку та урахуванням отриманих доходів.

       1 заявнику – було відмовлено на збільшену понаднормову площу.

 

Управління соціального захисту населення отримало «мобільний кейс»

28 січня 2020 року у приміщенні облдержадміністрації відбулася зустріч із заступником Представника Верховного Комісару ООН у справах біженців в Україні Нюєль Калхун. У рамках зустрічі управлінню соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації вручено  «мобільний кейс», у  комплект  якого входить принтер, картридж, ноутбук, мобільний Інтернет, кардрідер, сканер, концентратор та веб-камера. Завдяки цим технічним приладам соціальне обслуговування населення, яке проживає у віддалених місцях, буде більш оперативним.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  24 січня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 25 заяв: 15 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 5 заяв для призначення страхових виплат та 5 заяв для призначення державної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією було прийнято рішення щодо  призначення 24 особам соціальних виплат, 1 особі відмовлено в призначення виплат.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району  22 січня 2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.  

         Розглянуто 5 заяв для призначення житлової субсидії, 3 заяви для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

        Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  5 заявникам, в т. ч. з них 1 заявнику з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 2 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; доходи менше ніж мінімальна заробітна плата – 2 заявникам; 1 заявнику було призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

         2 заявникам – було відмовлено у призначенні  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  17 січня 2020 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 35 заяв: 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 12 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 6 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 35 особам соціальних виплат.      

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 08 січня  2020 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.  

         Розглянуто 8 заяв для призначення житлової субсидії, 2 заяви для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

        Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  8 заявникам, в т. ч. з них 2 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 2 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; доходи менше ніж мінімальна заробітна плата – 2 заявникам; 2 заявникам - особам, які не мають доходів;  1 заявнику як орендарю житлового будинку.

       2 заявникам – було призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  27 грудня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 26 заяв: 10 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 7 заяв для призначення страхових виплат та 9 заяв для призначення державної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією було прийнято рішення щодо  призначення 23 особам соціальних виплат, 3 особам відмовлено в призначення виплат.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  21 грудня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 35 заяв: 26 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 5 заяв для призначення страхових виплат та 4 заяв для призначення державної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією було прийнято рішення щодо  призначення 34 особам соціальних виплат, 1 особі відмовлено в призначення виплат.

 

Надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 р. № 68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»» послуга надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років.

Муніципальна няня - будь-яка фізична особа – підприємець / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Компенсація послуги «муніципальна няня» виплачується отримувачу послуги у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня.

Для отримання компенсації «муніципальна няня» отримувач послуги протягом місяця після укладання договору подає управлінню соціального захисту населення за місцем свого проживання такі документи:

заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»;

заяву про перерахування коштів для компенсації послуги із зазначенням рахунка в установі банку;

копію договору між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею;

документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальної няні послуги «муніципальна няня» (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку);

копію свідоцтва про народження дитини;

копію паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальна няня» з даними про прізвище, ім’я по батькові, дату його видачі та місце реєстрації;

копію документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);

копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків отримувача компенсації послуги.

Виплата компенсації послуги «муніципальна няня» здійснюється щомісяця на підставі поданих отримувачем  документів, що підтверджують витрати на оплату послуги. У Біловодському районі послугу «муніципальна няня» отримує одна особа.

За консультацією звертатися за телефоном 9-29-35.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 18 грудня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї.  

         Розглянуто 11 заяв для призначення житлової субсидії, 1 заяву для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

        Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення  щодо призначення  житлової субсидії  11 заявникам, в т. ч. з них 2 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 3 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; доходи менше ніж мінімальна заробітна плата – 2 заявникам; 2 заявникам - особам, які не мають доходів;  1 заявнику призначено субсидію у безготівковій грошовій формі у зв’язку з  простроченою заборгованістю з оплати житлово-комунальних послуг; 2 заявникам - як ВПО.

         1 заявнику – були призначено пільги за фактичним місцем проживання. 

 

Кошти на житло дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа

Відповідно до Порядку  та умов  надання  у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 15.11.2017 року № 877 (в редакції від 26.06.2019 № 616),   відбулося засідання  комісії щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Детально розглянувши  заяву та надані документи комісія вирішила виплатити грошову компенсацію  на придбання  житла  дитині-сироті.

Грошову компенсацію на придбання житла  розраховано, виходячи з нормативів та згідно діючого законодавства.

         На квартирному обліку у Біловодській селищній раді перебуває 2 дитини з числа дітей-сиріт та 1 дитина з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. 2 дітям-сиротам нарахована грошова компенсація на придбання житла.

 

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2019 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 20 листопада 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 32 заяви для призначення житлової субсидії, 2 заяви для призначення пільг за фактичним місцем проживання та 1 заяву для призначення  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

 Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо призначення пільг за фактичним місцем проживання 2 заявникам,   призначення  житлової субсидії 29 заявникам, в т. ч. з них 7 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 3 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 1 заявнику; орендарю житлового приміщення - 2 заявникам; доходи менше ніж мінімальна заробітна плата – 12 заявникам, 4 заявникам - особам, які не мають доходів. По 3 заявам  (на збільшену понаднормову площу та особам які не мають доходів ) було відмовлено.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  15 листопада 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 35 заяв: 18 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 7 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 10 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 34 особам соціальних виплат та 1 особі відмовлено у призначенні щомісячної адресної допомоги.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 13 листопада 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 24 заяви для призначення житлової субсидії, 1 заяву для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

 Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо призначення пільг за фактичним місцем проживання 1 заявнику та   призначення  житлової субсидії 24 заявникам, в т. ч. з них 12 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 7 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 1 заявнику; орендарям житлового приміщення - 3 заявникам; доходи менше ніж мінімальна заробітна плата – 1 заявнику.   

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  8 листопада 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 31 заяв: 21 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 8 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 2 заяви для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 29 особам соціальних виплат та 2 особам відмовлено у призначенні страхової виплати.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  4 листопада 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 28 заяв: 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 7 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 4 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 27 особам соціальних виплат та 1 особі відмова у призначенні страхової виплати.

 

До уваги пільговиків!

         Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року      № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який вступає в дію з 1 жовтня 2019 року.

       Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, та механізм надання громадянам пільг у грошовій формі.

       Дія цього Порядку поширюється на осіб, які мають право на пільги згідно із Законами України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тотального режиму 1917-1991 років», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (крім військовослужбовців), «Про Службу безпеки України», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про бібліотечну справу», «Про музейну справу», «Про захист рослин», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про охорону дитинства», «Про соціальний захист дітей війни», «Про культуру», «Про освіту», «Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою», Кодексом цивільного захисту України (крім осіб рядового і начальницького складу), Основами законодавства України про охорону здоров’я.

        Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення на підставі даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, розраховують щомісяця  суму пільги виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів, та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування.

       Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк» на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ «Ощадбанк» договору.  АТ “Ощадбанк” веде у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходять на рахунок для виплати пільг, в розрізі кожного пільговика .АТ “Ощадбанк” здійснює переказ коштів на рахунки  виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між АТ “Ощадбанк” та виконавцями комунальних послуг.

         Перерахування коштів за послуги (витрати) здійснюється у такій послідовності:  постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення,  централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, за вивіз  побутових відходів, квартирна плата.

    За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на поточні рахунки пільговиків в АТ “Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого поточного рахунка в АТ “Ощадбанк” банком відкривається поточний рахунок пільговику на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.

       За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

        За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики звертаються до  виконавців комунальних послуг.

   За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів  виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ “Ощадбанк”. Інформація надається в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.

Важливо !

          Якщо при зверненні на субсидію до складу домогосподарства входить особа, яка має право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем, в якому нараховано пільги, але не раніше місяця подання заяви.

        За більш детальнішою інформацією звертатися до Управління соціального захисту населення за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, буд.87, кабінет №7 та за телефоном:(06466)9-23-84.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 30 жовтня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 66 заяв для призначення житлової субсидії, 1 заяву для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

 Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо призначення пільг за фактичним місцем проживання 1 заявнику та   призначення  житлової субсидії 63 заявникам, в т. ч. з них 34 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 6 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 5 заявникам; ВПО-2 заявникам; орендарю житлового приміщення - 1 заявнику; доходи менше ніж мінімальна заробітна плата – 15 заявникам.  По 3 заявам було відмовлено.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  25 жовтня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 39 заяв: 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 14 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 8 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 39 особам соціальних виплат.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

        З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 23 жовтня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 47 заяв для призначення житлової субсидії, 4 заяви для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

 Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо призначення пільг за фактичним місцем проживання 4 заявникам та   призначення  житлової субсидії 45 заявникам, в т. ч. з них 26 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 11 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 4 заявникам; ВПО-2 заявникам; орендарю житлового приміщення - 1 заявнику. По 2 заявам  (на збільшену понаднормову площу) було відмовлено.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  18 жовтня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 28 заяв: 14 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 6 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 8 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 27 особам соціальних виплат, відмовлено 1 особі у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 17 жовтня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 39 заяв для призначення житлової субсидії.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення  житлової субсидії  35 заявникам, в     т. ч. з них 21 заявнику з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 6 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 5 заявникам; ВПО - 2 заявникам; орендарю житлового приміщення - 1 заявнику. По 4 заявам  (на збільшену понаднормову площу) було відмовлено.

        

Запроваджується грошова форма виплати пільг та субсидій населенню

         З 1 жовтня 2019 року запроваджується грошова форма виплати населенню пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі Біловодського УСЗН знаходиться 2262 отримувачів пільг.

         Для реалізації процесу виплати пільг у грошовій формі Інформаційно Обчислювальним Центром Мінсоцполітики виконано комплекс робіт з наповнення централізованої системи даними, що були надані до Центрального сховища Міністерства соціальної політики України.

         При проведенні валідації даних для формування реєстрів одержувачів пільг в АТ «Ощадбанк» спеціалістами Управління соціального захисту населення Біловодської РДА  відпрацьовані 1290 некоректних записів по реквізитам житлово-комунальних послуг та персональним даним.  Це означає, що всі особи пільгової категорії населення Біловодщини своєчасно отримають знижку на оплату комунальних платежів.

 

Відбулося засідання комісії

з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 09 жовтня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 14 заяв для призначення житлової субсидії, 1 заяву для призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям та 4 заяви для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних виплат 17 заявникам, в т. ч. житлової субсидії 12 сім’ям, з них 3 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 3 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 2 заявникам; ВПО-2 заявникам; орендарю житлового приміщення - 1 заявнику. По 3 заявам відмовлено.

        

Сучасні технології в призначенні субсидії

Для призначення житлової субсидії заява та декларація можуть бути надіслані до управління  соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання заявника (орендарі, внутрішньо переміщені особи - за фактичним місцем проживання) поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з накладенням кваліфікованого електронного підпису, створеного шляхом додавання до заяви в електронній формі ідентифікаційних даних декларанта, підтверджених у процесі автентифікації з використанням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків.

У разі отримання надісланих з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, в яких відсутній кваліфікований електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, житлова субсидія призначається лише після підписання заявником зазначених документів у паперовій формі протягом місяця з дня подання заяви та декларації в електронній формі.

 

Зміни у законодавстві щодо призначення житлових субсидій

За призначенням субсидій в опалювальний період 2018-2019 року до управління звернулось  3580 сімей, з них 1436 сімей по селищу, 2144 сім’ї - сільські жителі. Субсидії на житлово – комунальні послуги призначено 3181 сім’ям, що становить 40,68 % від домогосподарств району  на загальну суму 26674,5 тис. грн., на придбання твердого палива та скрапленого газу 202 сім’ям на загальну суму 570,6 тис грн. Середній розмір субсидії у 2019 р. на оплату житлово-комунальних послуг складає 1567,74 грн., на придбання твердого палива та скрапленого газу  середній розмір субсидії складає 2893,56 грн.

З метою посилення соціального захисту населення, оперативного вирішення питань надання житлових субсидій активно працює комісія з питань призначення субсидій виходячи з конкретних обставин, що склалися у сім’ї. З початку опалювального періоду проведено 28 засідань комісії, розглянуто   1089 заяв, зокрема позитивно вирішено  996 звернень.

З січня 2019 року запроваджено монетизацію субсидій. З 01.01.2019 року за субсидією звернулось 227 сімей, з них 176 сім’ям нарахована монетизована субсидія.

В березні 2019 року було впроваджено ще одна модель монетизації субсидій – “ живі гроші “ . Гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуються безпосередньо одержувачам субсидії. З березня субсидії готівкою отримали 2676 сім’ї.       

Станом на 01.10. 2019 року субсидії отримують  1610  громадян.  З початку року всього нараховано  16195,4 тис. грн., в т. ч. на житлово-комунальні послуги 15843,8тис. грн. та на тверде паливо 351,6 тис. грн.

        З 1 жовтня  постановою Кабінету Міністрів  №807 від 14 серпня 2019 року прийнятий новий  порядок надання субсидій. У зв’язку з чим проводиться роз’яснювальна робота: надана інформація на сайті, проводились зустрічі с працівниками та слухачами Університету ІІІ покоління територіального центру, які обслуговують непрацездатних громадян, інформація щодо змін надана в старостинські округи, уповноваженим особам та спеціалістам віддалених робочих місць Адмінцентру селищної ради.

Субсидія не призначається, в т.ч. за рішенням комісії якщо площа житлового будинку перевищує 200 кв м, якщо особа із складу домогосподарства має заборгованість зі сплати аліментів більш як три місяці, якщо особи зі складу домогосподарства перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду за який враховуються доходи ( крім осіб, які сплачували ЄСВ).

Разом з тим,  у  разі коли у складі домогосподарства кількість фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства менша кількості зареєстрованих, то  за рішенням комісії, прийнятого на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов та/або документів які підтверджують фактичне непроживання особи субсидія призначається.

На наступний опалювальний період змінені норми споживання житлово-комунальних послуг. Так, зменшена норма споживання природного газу на індивідуальне опалення до 4 куб. м, із врахування коригуючого  коефіцієнту норма складає 4,256 грн.  за 1 куб. м.,  норма користування послуги з  централізованого водопостачання  складає 3,6 куб. м. , замість 4 куб. м. у минулому періоді.

Вся нарахована субсидія буде виплачуватись «живими грошами» на рахунки споживачів в банківських установах або через відділення Укрпошти.

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії. Тобто поняття «обов’язковий платіж» втратило значення.

Тим, у кого розмір субсидії перевищує 5 тис. грн. або  має заборгованість зі сплати за ЖКП, а  також за бажанням субсидіанта, згідно поданої заяви, субсидія може  виплачуватись у безготівковій формі, тобто АТ Ощадбанк згідно договорів із підприємствами - виконавцями послуг самостійно буде перераховувати призначені кошти на підприємство.

        Станом на 01.10.2019 року проведено перепризначення субсидій на наступний 12- місячний термін 1411 сім’ям.

         Важливо зазначити, що управлінням соціального захисту населення перепризначення субсидій забезпечується без особистих звернень громадян. Для цього проводиться колосальний об'єм роботи, а саме: по кожній сім'ї запрошується інформація про забезпеченість житлово-комунальними послугами та про доходи кожного з членів сім’ї.

        Розрахунок розміру субсидії проводиться лише після отримання необхідної, а головне, коректної інформації. 

В ході перерахунку виникають проблемні питання вирішення яких потребує додаткового часу. Після отримання відповіді з ДФС  на запит управління про доходи було виявлено, що відповіді неповні або зовсім відсутні. Оскільки  ми сільськогосподарський район, то значна кількість сімей серед отримувачів житлових субсидій мають земельні паї  в індивідуальній обробці. Громадяни які мають земельні паї в індивідуальній обробці можуть тільки самостійно отримати довідку про доходи від обробки землі.  

З початком опалювального періоду, тобто з 16.10.2019 року, буде проведено наступний значний перерахунок вже призначених субсидій до 01.10.2019 року та розрахунок субсидії сім’ям які звернуться до управління за призначенням субсидій. На опалювальний період 2019-2020 років очікується додатково 1756 звернень.

 

 

Про затвердження паспорта Бюджетної програми на 2019 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  23 вересня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 52 заяви: 3 заяви внутрішньо переміщеної особи, яка претендує на призначення пенсії, 8 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 15 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 12 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 38 особам соціальних виплат, відмовлено 14 особам у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  13 вересня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 35 заяв: 1 заява внутрішньо переміщеної особи, яка претендує на призначення пенсії, 12 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 11 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 11 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 34 особам соціальних виплат, відмовлено 1 особі у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  9 вересня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 97 заяв: 57 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 19 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 16 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 5 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 74 особам соціальних виплат, відмовлено 21 особі  у призначенні пенсії, 1 особі у призначенні щомісячної адресної допомоги та 1 особі у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО!

         Наказом управління соціального захисту населення Біловодської РДА від 02 вересня 2019 року Дочірнє підприємство «Клінічний санаторій ім. Горького» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

        ДП «Клінічний санаторій ім. Горького» знаходиться за адресою: м. Одеса,  вул. Фонтанська дорога, 165.

        Це єдиний курорт півдня України, володіючий трьома власними свердловинами мінеральної води, та розташований на самому березі Чорного моря, в мальовничій парковій зоні хвойних та листяних дерев.

        Санаторій загальнооздоровчого профілю, має чудову клінічну базу для відновлення лікування.

        Мінеральна вода «Одеська №1» не має аналогів в світі по своєму речовому складу. Бальнеологія, чи водолікування на даному курорті практикується вже більше 175 років.         

          Розміщення у 2-3х місних номерах з усіма зручностями, та зі зручностями на поверсі, з цілодобовим холодним та гарячим водопостачанням. Майже в кожному номері наявні телевізор і холодильник.  

         Забезпечується щоденне трьохразове харчування високої якості протягом всього терміну перебування в санаторії. В меню переважає українська кухня, з можливістю включення у раціон дієтичних страв по бажанню відпочиваючих.

         Послуги з психологічної реабілітації передбачають психологічну діагностику, консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, проведення тренінгів та занять із психологічної просвіти.           

         На території санаторія знаходиться бібліотека, кінозал, проходять фестивалі, концерти живої музики, пленери художників та фотографів, організовуються екскурсії по Одесі та по території санаторію, адже санаторій є парком-пам’ятником садово-паркового мистецтва.     

      За більш детальною інформацією необхідно звернутись до Управління соціального захисту населення Біловодської РДА за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, 87, каб. №7, тел.: 9-23-84

 

Контроль за правильністю надання ДСД

         В управлінні соціального захисту населення триває перевірка правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям в рамках проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

         Перевірка здійснюється за 4 напрямками:

 1. Комплекс заходів із збору та перевірки достовірності інформації, що визначена законодавством для призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат і впливає на визначення права на отримання та розмір таких виплат, а також виявлення невідповідності даних у автоматизованих інформаційних системах, реєстрах, базах даних суб’єктів надання інформації – за даними верифікації .
 2. Перевірка достовірності інформації про доходи, наданої заявниками для призначення соціальної допомоги, шляхом звіряння з ДПС – за даними державної податкової служби.
 3. Перевірка достовірності інформації, наданої заявниками, яка могла вплинути на право отримання соціальної допомоги, шляхом її звіряння з базами даних ПФУ, органів реєстрації актів цивільного стану – за даними пенсійного фонду.
 4. Перевірка інформації про перебування одержувачів соціальної допомоги на обліку в центрі зайнятості впродовж терміну отримання допомоги – за даними центру зайнятості.

За напрямком перевірка достовірності інформації про доходи завершена, перевірено 29 справ отримувачів допомоги у січні 2019 року. У ході перевірки виявлено розбіжності в інформації про доходи та за результатами перевірки виявлено надмір виплачену допомогу на суму 20,5 тис. грн., яка підлягає поверненню до державного бюджету. Штрафні санкції накладено на 3 отримувачів допомоги у зв’язку з наданням недостовірних даних про доходи.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  30 серпня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 59 заяв: 50 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 7 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО,  та 2 заяви для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 52 особам соціальних виплат, відмовлено 7 особам  у призначенні пенсії через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання,  16 серпня 2019 року було проведено засідання комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 98 заяв: 59 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 15 заяв для призначення державної соціальної допомоги та 7 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 91 особам соціальних виплат, відмовлено 5 особам  у призначенні пенсії та 2 особам у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  09 серпня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 62 заяви: 46 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 6 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 6 заяв для призначення державної соціальної допомоги та 4 заяви для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 58 особам соціальних виплат, відмовлено 2 особам  у призначенні пенсії та 2 особам у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО!

         Наказом управління соціального захисту населення Біловодської РДА від 01 серпня 2019 року «Дочірнє підприємство санаторій «Джерельний» включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

         «ДП санаторій «Джерельний» знаходиться за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, с.Модричі, вул.Модрицька 1-А.

         Санаторій розташований у передгір’ї східних Карпат, в лісній зоні бальнеологічного курорту Трускавець, головним багатством якого є натуральні мінеральні води. Найбільш відома з них -«Нафтуся», джерело якої знаходиться поруч в 5 хвилинах ходьби по лісовій стежці. Поблизу санаторія розташована горно-лижна траса Буковиця.         

          Розміщення у 1-2-3х місних номерах з усіма зручностями, з цілодобовим холодним та гарячим водопостачанням. В кожному номері наявні телевізор і холодильник.

         Забезпечується щоденне чотирьох разове харчування високої якості протягом всього терміну перебування в санаторію.

         Послуги з психологічної реабілітації передбачають психологічну діагностику, консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, проведення тренінгів та занять із психологічної просвіти.

         На території санаторію проводиться організація культурного відпочинку, є спортивні та ігрові майданчики, більярд, настільний теніс.  

      За більш детальною інформацією необхідно звернутись до Управління соціального захисту населення Біловодської РДА за адресою:с.м.т.Біловодськ, вул.Центральна, 87, каб.№7, тел.:9-23-84

 

До уваги пільговиків!

         З 1жовтня 2019 року, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» запроваджено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

      Дія цього Порядку поширюється на осіб, які мають право на пільги згідно із Законами України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тотального режиму 1917-1991 років», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (крім військовослужбовців), «Про Службу безпеки України», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про бібліотечну справу», «Про музейну справу», «Про захист рослин», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про охорону дитинства», «Про соціальний захист дітей війни», «Про культуру», «Про освіту», «Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою», Кодексом цивільного захисту України (крім осіб рядового і начальницького складу), Основами законодавства України про охорону здоров’я.

      Право на отримання пільг, встановлених законами України, з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї визначається Управлінням соціального захисту населення, яке розраховує щомісяця суму пільги, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів, та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування.

       Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів через АТ «Ощадбанк» на рахунки підприємств, які надають комунальні послуги. За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на поточні рахунки пільговиків в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності відкритого поточного рахунка в АТ «Ощадбанк», банком відкривається поточний рахунок самостійно.

       Разом з тим, за заявою особи, яка має право на пільги, виплата пільги може здійснюватися у готівковій формі безпосередньо на поточний рахунок пільговика, з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви Управлінню соціального захисту населення, у якій зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк».

        Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої виконавцям комунальних послуг або виплаченою таким пільговикам готівкою.

        Пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.

       Суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу Управління соціального захисту населення повертаються пільговиком до державного бюджету.

      У разі відмови пільговика добровільно повернути суму надміру перерахованої (виплаченої) пільги питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

        За отриманням інформації пільговики звертаються до:

 • управління соціального захисту населення – щодо нарахування пільг;
 • виконавців комунальних послуг – про спожиті послуги, нараховані суми та розмір заборгованості;
 • АТ «Ощадбанк» - про операції щодо перерахування коштів виконавцям комунальних послуг та зарахування на поточні рахунки.

ВАЖЛИВО! З метою перевірки інформації внесеної до карток пільговиків в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги,  необхідно ТЕРМІНОВО звернутися до Управління соціального захисту населення за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, буд.87, кабінет №7 або за телефоном:(06466)9-23-84, (06466)9-18-80.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  19 липня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 102 заяви: 67 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 15 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 10 заяв для призначення державної соціальної допомоги та 10 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 90 особам соціальних виплат, відмовлено 6 особам  у призначенні пенсії  та 6 особам у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

           Управління соціального захисту населення Біловодської РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного  спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

 

УМОВИ 
проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста  відділу бухгалтерського обліку та звітності  управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації Луганської області (категорія В)

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

 1. Готує внесення змін до кошторисів та планів  асигнувань у разі перерозподілу видатків за  економічною та функціональною класифікацією.
 2. Готує розрахунки та заявки на

фінансування коштів  місцевого бюджету.

 1. Проводе своєчасно  розрахунки, які виникли в процесі виконання кошторису, з підприємствами, установами, організаціями  в межах взятих фінансових зобов’язань.
 2. Готує виплатні документи для переказу коштів. Перераховує кошти на рахунки – готує платіжні доручення  для переказу  коштів місцевого та державного  бюджетів (одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам,  відшкодування витрат на бензин та одноразових виплат до 05 травня,  компенсація на санаторно-курортне лікування інвалідам, компенсаційні виплати громадянам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, довічні державні стипендії тощо) на особові  рахунки одержувачів, на рахунки банківських установ  та вузол поштового зв’язку для видачі фізичним особам.
 3. Веде облік основних засобів та товарно-матеріальних цінностей (оборотна відомість, інвентаризаційні картки).

4.Виконання інших доручень начальника відділу, заступника начальника управління – начальника відділу з організаційної роботи та управління персоналом, пов’язані з функціональними обов’язками.

 

Умови оплати праці

- посадовий оклад 4900 грн. згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

- надбавка до посадового окладу за ранг згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);

- надбавка за вислугу років на державній службі (за наявності 1 року стажу державної служби);

- премія (за наявності достатнього фонду оплати праці, розмір який визначається згідно із штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі встановленого зразка із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява  щодо  незастосування заборони, визначеної частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6. Заповнена особова картка встановленого зразка;

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

 

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті НАДС та Біловодської райдержадміністрації (останній день прийому документів – 29 липня 2019 року

Додаткові (необов‘язкові) документи

Особа яка має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву щодо забезпечення розумним пристосування з додатками: копія довідки про встановлення інвалідності, копія індивідуальної програми реабілітації (за наявності).

Місце, час і дата початку проведення  перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування

01 серпня 2019 року о 14 год. 00 хв.  приміщення управління соціального захисту населення райдержадміністрації

вул. Центральна, 87 смт.Біловодськ, Луганська область, 92801

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

 

Кітова Світлана Володимирівна,

0505693351

e-mail: belovodsk_uszn920@ukr.net

 

І

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за напрямком  економічна, фінансова  тощо

2

Досвід роботи

не потребує

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

ІІ

 Вимоги до компетентності

1

Ділові якості

Аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), вміння розподіляти роботу, здатність концентруватись на деталях, стресостійкість, уміння працювати в команді

2

Уміння працювати з комп’ютером

Рівень користувача, досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Exсel), Internet

3

Особистісні якості

Дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність, гнучкість

ІІІ

Професійні знання

1

Знання законодавства

 1. Конституція України;
 2. Закон України «Про державну службу»
 3. Закон України «Про запобігання корупції»

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

 1. Бюджетний кодекс України.
 2. Закон України «Про бухгалтерський облік».
 3. Наказ Міністерства фінансів України «Про  бюджетну класифікацію».
 4. Інші нормативні акти, що забезпечують право на отримання всіх видів державних допомог.
       

 

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  12 липня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 87 заяв: 51 заява внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 19 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 15 заяв для призначення державної соціальної допомоги та 2 заяви для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 73 особам соціальних виплат, відмовлено 14 особам  у призначенні пенсії через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

 

Про затвердження паспорта Бюджетної програми на 2019 рік

 

Відбулося засідання комісії

з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  5 липня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 153 заяви: 113 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 21 заяву для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 14 заяв для призначення державної соціальної допомоги та 5 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 143 особам соціальних виплат, відмовлено 8 особам  у призначенні пенсії, 1 особі у призначенні щомісячної адресної допомоги та 1 особі у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу

         25 червня 2019 року заступником начальника – начальником відділу з організації роботи та управління персоналом  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяною Луганською проведена інформаційно-роз’яснювальна робота зі спеціалістами управління щодо реалізації права на встановлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

         Було детально розглянуто постанову Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  14 червня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 126 заяв: 91 заява внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 6 заяв  для призначення державної соціальної допомоги та 12 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 113 особам соціальних виплат, відмовлено 7 особам  у призначенні пенсії, 2 особам у призначенні державної соціальної допомоги та 4 особам у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  07 червня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 145 заяв: 95 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 23 заяви для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 12 заяв  для призначення державної соціальної допомоги та 15 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 119 особам соціальних виплат, відмовлено 18 особам  у призначенні пенсії, 2 особам у призначенні щомісячної адресної допомоги та 6 особам у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  31 травня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 89 заяв: 67 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 14 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 8 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 85 особам соціальних виплат, відмовлено 4 особам  у призначенні пенсії через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  26 квітня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 111 заяв: 61 заява внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 24 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 8 заяв для призначення страхових виплат, 18 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 108 особам соціальних виплат, відмовлено 2 особам  у призначенні пенсії  та 1 особі у призначенні державної соціальної допомоги через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» управлінням соціального захисту населення 25 квітня 2019 року видано «пакунок малюка» 7 особам, які не отримали такі пакунки у пологовому відділенні в день виписки дитини.

 

Про здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу                                                                                                                       

Кабінет Міністрів України 27.03.2019 року прийняв Постанову № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу». Управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації повідомляє:

 Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

       Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

 

До уваги учасників АТО

          З метою реалізації права учасників АТО та Революції Гідності на соціальний захист, Управління соціального захисту населення Біловодської РДА, повідомляє, що відповідно чинного законодавства, будь-який учасник антитерористичної операції або Революції Гідності з моменту набуття статусу ветерана війни набуває право на отримання безкоштовної послуги з санаторно-курортного лікування, професійної адаптації та на отримання психологічної реабілітації.

          Забезпечення осіб санаторно-курортними путівками проводиться згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості.

          Термін проходження санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах:

- для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 18-21 день;

- для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку становить 35 днів.

          У путівку включене проживання, триразове харчування, лікувально-діагностичні процедури. Перелік послуг може різнитися залежно від санаторію.

          Учасник АТО має можливість самостійно обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань та пріоритетів.

          Професійна адаптація осіб за робітничими професіями здійснюється шляхом професійної орієнтації, первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням навичок, умінь та побажань.

          Реабілітаційні послуги з проходження психологічної реабілітації здійснюються санаторіями з метою збереження або відновлення фізичного здоров’я, запобігання інвалідності,  досягнення соціально-психологічного благополуччя.

          У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів та може проводитися не більше ніж один раз протягом бюджетного періоду. До послуги психологічної реабілітації включено безоплатне проживання та харчування в санаторію.

          Учасник антитерористичної операції та постраждалі учасники Революції Гідності самостійно обирають суб’єкта надання послуг, у якого бажають пройти психологічну реабілітацію. 

          Витрати на оплату проїзду до суб’єкту надання послуг з санаторно-курортного лікування та проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовується Управлінням соціального захисту на підставі поданих проїзних документів.

        За більш детальною інформацією стосовно отримання даних послуг необхідно звернутись до Управління соціального захисту населення Біловодської РДА за адресою: с.м.т.Біловодськ, вул. Центральна,87, тел.9-23-84

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  19 квітня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 96 заяв: 61 заява внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 14 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 9 заяв для призначення страхових виплат, 12 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 94 особам соціальних виплат, відмовлено 2 особам  у призначенні пенсії  через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» управлінням соціального захисту населення 17 квітня 2019 року видано «пакунок малюка» 5 матерям, які не отримали такі пакунки у пологовому відділенні в день виписки дитини.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  12 квітня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 89 заяв: 52 заяви внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 16 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 9 заяв для призначення страхових виплат, 12 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 84 особам соціальних виплат, відмовлено 5 особам  у призначенні пенсії  через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 12 квітня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 4 заяви для призначення житлової субсидії та 1 заява для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних виплат 5 заявникам, в т. ч. житлової субсидії 4 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 3179 громадян, нараховано субсидії 2824 домогосподарствам.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  5 квітня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 47 заяв: 26 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 8 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 4 заяви для призначення страхових виплат, 9 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 45 особам соціальних виплат, відмовлено 2 особам, у т. ч. 1 особі відмовлено у призначенні пенсії та  1 особі у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  29 березня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 97 заяв: 48 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 16 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 13 заяв для призначення страхових виплат, 20 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 91 особі соціальних виплат, відмовлено 6 особам, у т. ч. 4 особам відмовлено у призначенні пенсії та  2 особам у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 27 березня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 5 заяв для призначення житлової субсидії та 3 заяви для призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних виплат 8 заявникам, в т. ч. житлової субсидії 5 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 3171 громадянин, нараховано субсидії 2849 домогосподарствам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  22 березня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 138 заяв: 92 заяви внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 11 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 17 заяв для призначення страхових виплат, 18 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 126 особам соціальних виплат, відмовлено 12 особам, у т. ч. 11 особам відмовлено у призначенні пенсії та  1 особі у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 13 березня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 3 заяви для призначення житлової субсидії, 2 заяви для призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям  та 3 заяви по пільгам на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних виплат 8 заявникам, в т. ч. житлової субсидії 3 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 3160 громадян, нараховано субсидії 2755 домогосподарствам.

        

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  13 березня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 105 заяв: 57 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 29 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 8 заяв для призначення страхових виплат, 11 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 92 особам соціальних виплат, відмовлено 13 особам, у т. ч. 12 особам відмовлено у призначенні пенсії та  1 особі у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

 

Управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації повідомляє

про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції

         На виконання Указу Президента України від 18.03.2015 № 150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» управління соціального захисту населення повідомляє, що у Біловодському районі на обліку знаходяться 4 особи з інвалідністю внаслідок війни АТО, 348 учасників бойових дій АТО, 2 учасника війни АТО та 5 членів сімей загиблих учасників АТО. Всі учасники бойових дій АТО користуються 75% пільгою на житлово-комунальні послуги. Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 2 учасника бойових дій АТО. Оплачено навчання 1 учасника бойових дій АТО у Луганському державному університеті внутрішніх справ ім.. Е.О.Дідоренка.

         На обліку у районному центрі зайнятості знаходяться 51 учасник АТО, із них працевлаштовано 19 осіб, 1 особа отримала одноразову допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю, 4 – пройшли профнавчання, 5 – приймали участь у громадських роботах. Всі учасники АТО охоплені індивідуальним консультуванням та брали участь у групових масових заходах, які проводились центром зайнятості.

         Протягом 2018 року 36 учасників АТО отримали амбулаторне лікування, 13 учасників АТО отримали стаціонарне лікування, 5 учасникам АТО проведено зубопротезування на суму 14,3 тис. грн., 31 учасник АТО отримав пільгове амбулаторне лікування на суму 8,7 тис. грн., на диспансерному обліку перебуває 40 учасників АТО. Учасникам АТО виписано 87 рецептів за програмою «Доступні ліки» на суму 6,2 тис. грн., 18 рецептів безкоштовних на суму 2,5 тис. грн.

         Дві сім’ї загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, отримали грошову компенсацію на придбання житла. Одна сім’я вже придбала житло. На обліку для поліпшення житлових умов знаходяться 7 осіб, у т. ч. 5 учасників бойових дій ВПО та 1 особа з інвалідністю І групи внаслідок війни з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.

 

Відбулося засідання комісії

з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  1 березня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 110 заяв: 76 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 12 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 9 заяв для призначення страхових виплат, 13 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 98 особам соціальних виплат, відмовлено 12 особам, у т. ч. 11 особам відмовлено у призначенні пенсії та  1 особі у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 27 лютого 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 12 заяв для призначення житлової субсидії та 3 заяви по пільгам на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних виплат 14 заявникам, в т. ч. житлової субсидії 11 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 3142 громадянина, нараховано субсидії 2732 домогосподарствам.

 

Відбулося засідання комісії

з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  22 лютого 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 92 заяви: 57 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 9 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 12 заяв для призначення страхових виплат, 14 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 84 особам соціальних виплат, відмовлено 8 особам, у т. ч. 6 особам відмовлено у призначенні пенсії та  2 особам у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

       На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  15 лютого 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 95 заяв: 57 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 10 заяв для призначення страхових виплат, 11 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 78 особам соціальних виплат, відмовлено 17 особам, у т. ч. 14 особам відмовлено у призначенні пенсії, 2 особам у призначенні страхових виплат та 1 особі у призначенні державної соціальної допомоги, через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 13 лютого 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 24 заяви для призначення житлової субсидії, 2 заяви для призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 1 заява по пільгам на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних виплат 27 заявникам, в т. ч. житлової субсидії 24 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 3120 громадян, нараховано субсидії 2728 домогосподарствам.

 

        

Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік щодо надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

 

Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік щодо надання допомоги особам з інвалідністю, особам які не мають права на пенсію, непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, атакож за особою, яка досягла 80-річного віку

 

Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік щодо надання допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, тимчасової допомоги сім`ям.

 

Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік щодо надання пільг з оплати послуг зв`язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

 

Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік щодо надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

 

Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік щодо надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

 

Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік щодо виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях за принципом "гроші ходять за дитиною" і оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім`ї патронатного вихователя.

 

Оцінка ефективності бюджетної програми за 2018 рік

 

Звіт про виконання бюджетної прогами місцевого бюджету за 2018 рік щодо надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

 

Звіт про виконання бюджетної прогами місцевого бюджету за 2018 рік щодо виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях за принципом "гроші ходять за дитиною" і оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім`ї патронатного вихователя.

 

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік щодо надання допомоги особам з інвалідністю, особам які не мають права на пенсію, непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, атакож за особою, яка досягла 80-річного віку

 

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік щодо надання допомоги сім`ям з дітьми,

малозабезпеченим сім`ям, тимчасової допомоги дітям

 

Президент дав старт монетизації субсидій у готівковій формі

За лютий субсидіанти отримають від Уряду готівку для оплати комунальних платежів.

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято 6 лютого 2019 року  Кабінетом міністрів України.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

 Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Суть нового механізму полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд. Таким чином, таке поняття як обов’язковий платіж скасовується.

Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

       На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  08 лютого 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 99 заяв: 54 заяви внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 25 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 6 заяв для призначення страхових виплат, 14 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 94 особам соціальних виплат,  5 особам відмовлено у призначенні пенсії,  через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  01 лютого 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 91 заяву: 61 заява внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 12 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 8 заяв для призначення страхових виплат, 10 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 79 особам соціальних виплат,  1 особі відмовлено  у призначенні страхових виплат та 11 особам відмовлено у призначенні пенсії,  через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 30 січня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 22 заяви для призначення житлової субсидії, 1 заява для призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 1 заява по пільгам на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення житлової субсидії 21 сім’ї, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 3063 громадян, нараховано субсидії 2722 домогосподарствам.

        

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  25 січня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 92 заяви: 60 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 5 заяв для призначення страхових виплат, 10 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 74 особам соціальних виплат,  2 особам відмовлено  у призначенні страхових виплат та 16 особам відмовлено у призначенні пенсії,  через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік

 

Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій

Кабінет міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

Монетизація відбуватиметься у три етапи.

 Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку В Ощадбанк йти не потрібно. На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію, буде АВТОМАТИЧНО відкритий персональний обліковий запис в банку, на якому будуть відображатися житлової субсидії у грошовій формі.  Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку. Для субсидіантів будуть створені ПЕРСОНАЛЬНІ КАБІНЕТИ, де можна буде відслідкувати інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які сплачені за рахунок субсидії, залишок коштів. Все, що залишиться після оплати комунальних послуг протягом року, за результатами опалювального сезону ЕНЕРГООЩАДНІ українці зможуть забрати з банку готівкою.

Після закінчення опалювального сезону - у червні -  суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.  Рахунок кожному Ощадбанк відкриє автоматично, без додаткового звернення у банк.

З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років. Тим хто користується допомогою в літній період у ТРАВНІ обов’язково потрібно подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено. 

Станом на 1 січня 2019 року 3006 сімей  Біловодщини отримують державну допомогу на здешевлення  оплати комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу, що становить 35 відсотків домогосподарств району.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  28 грудня 2018 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 70 заяв: 50 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 14 заяв для призначення страхових виплат, 6 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 68 особам  соціальних виплат,  2 особам відмовлено: 1 особі  у призначенні страхових виплат та 1 особі у призначенні пенсії через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 27 грудня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 66 заяв для призначення житлової субсидії та 1 заява для призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення житлової субсидії 59 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день. Разом з тим 7 сім’ям відмовлено у призначенні житлової субсидії у складі яких є непрацюючі особи працездатного віку враховуючи результати обстеження матеріально-побутових умов проживання.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 2914 громадян, нараховано субсидії 2764 домогосподарствам.

        

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  14 грудня 2018 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 110 заяв: 57 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії,  21 заява для призначення щомісячної адресної допомоги для ВПО, 22 заяви для призначення страхових виплат,  10 заяв для призначення державної соціальної допомоги.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 103 особам  соціальних виплат,  7 особам відмовлено  у призначенні страхових виплат та 3 особам у призначенні пенсії через відсутність за фактичним місцем проживання.

        

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

           З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 12 грудня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 100 заяв для призначення житлової субсидії та 1 заява по пільгам на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення житлової субсидії 89 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день. Разом з тим 11 сім’ям відмовлено у призначенні житлової субсидії у складі яких є непрацюючі особи працездатного віку враховуючи результати обстеження матеріально-побутових умов проживання.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 2838 громадян, нараховано субсидії 2418 домогосподарствам.

        

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  7 грудня 2018 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 112 заяв: 81 заява внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії,  15 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги для ВПО, 16 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 108 особам  соціальних виплат,  4 особам відмовлено  у призначенні страхових виплат, відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 5 грудня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 96 заяв для призначення житлової субсидії та 1 заява по пільгам на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення житлової субсидії 85 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день. Разом з тим 11 сім’ям відмовлено у призначенні житлової субсидії на понаднормову площу будинку враховуючи результати обстеження матеріально-побутових умов проживання.

         На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 2757 громадян, нараховано субсидії 2343 домогосподарствам.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  30 листопада 2018 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 134 заяв: 79 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії,  22 заяви для призначення щомісячної адресної допомоги для ВПО, 10 заяв для призначення соціальної допомоги, 23 заяви для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 126 особам  соціальних виплат,  8 особам відмовлено: в т. ч. 5 особам у призначенні страхових виплат та 3 особам у призначенні пенсії, відсутність за фактичним місцем проживання.

        

Відбулося засідання комісії

з призначення соціальних виплат і допомог.

   З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 28 листопада 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 94 заяви для призначення житлової субсидії.

 Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення житлової субсидії 91 сім’ї, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день. Разом з тим 3 сім’ям відмовлено у призначенні житлової субсидії на понаднормову площу будинку враховуючи результати обстеження матеріально-побутових умов проживання.

На сьогоднішній день до управління за призначенням зимової субсидії звернулося 2712 громадян, нараховано субсидії 2176 домогосподарствам.

 

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

       На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  9 листопада 2018 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 192 заяви: 113 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії,  49 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги для ВПО, 22 заяви для призначення соціальної допомоги, 8 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 188 особам  соціальних виплат,  4 особам відмовлено у зв’язку з не підтвердженням фактичного місця проживання.   

          На підставі рішення комісії призначаються (відновлюються) соціальні виплати.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  26 жовтня 2018 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 189 заяв: 148 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії,  20 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги для ВПО, 12 заяв для призначення соціальної допомоги, 9 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 182 особам  соціальних виплат,  6 особам відмовлено: в т. ч. 5 особам у призначенні страхових виплат, відсутність за фактичним місцем проживання, та 1 особі у призначенні пенсії, надані неправдиві відомості.

         На підставі рішення комісії призначаються (відновлюються) соціальні виплати.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки найменш соціально захищених сімей 23 жовтня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 49 заяв, в тому числі 45 заяв для призначення житлової субсидії, 1 заява для призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям, 3 заяви для призначення пільг по фактичному місцю проживання.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення житлової субсидії 42 сім’ям, в т. ч.  на понаднормову площу будинку, орендарям житлових будинків, з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання за іншими адресами чи в інших адміністративно-територіальних одиницях, з урахуванням фактично отриманих доходів особам, які надають соціальні послуги та працюють неповний робочий день. Разом з тим 3 сім’ям відмовлено у призначенні житлової субсидії на понаднормову площу будинку на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

         З метою реалізації конституційних прав громадян на соціальний захист, забезпечення рівня життя не нижчого від прожиткового мінімуму шляхом надання грошової допомоги найменш соціально захищеним сім’ям 17 жовтня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 38 заяв, в тому числі 37 заяв для призначення житлової субсидії, 1 заява для призначення пільг по фактичному місцю проживання.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення житлової субсидії 33 сім’ям, в т. ч. 12 заяв - на збільшену площу будинку, 7 заяв - по оренді житлових будинків, 7 заяв - з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб, 7 заяв - дохід менше ніж розмір мінімальної зарплати, 4 сім’ям відмовлено у призначенні житлової субсидії, в т. ч. 3 заяви – на збільшену площу будинку, згідно акту обстеження матеріально-побутових умов проживання , 1 заява – дохід менше ніж розмір мінімальної зарплати, без сплати ЄСВ, син 1976 р. н. не працює, на обліку в ЦЗ не перебуває.

         Комісія приймає рішення відкритим голосуванням, більшістю голосів присутніх на засіданні її членів.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         12 жовтня 2018 року під головуванням голови комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Наталії Будовської відбулося засідання комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам,  на якому було розглянуто 210 заяв. В тому числі  167 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії,  15 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, 16 заяв для призначення соціальної допомоги, 12 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 202 особам  соціальних виплат,  8 особам відмовлено  у призначенні пенсії та соціальної допомоги.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 05 жовтня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 282 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  262 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 28 вересня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 322 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  301 внутрішньо переміщеній  особі.

 

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

 

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 21 вересня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 361 заяву. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  336 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Оголошення

Управління соціального захисту населення Біловодської РДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби: головний спеціаліст  відділу соціальних гарантій (категорія «В»).

За додатковою інформацією звертатися за адресою: вул.Центральна, 87, смт.Біловодськ, управління соціального захисту населення, кабінет № 9 або за телефоном  06466  9-25-75.

Умови конкурсу додаються.

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В

головного спеціаліста відділу  соціальних гарантій управління соціального захисту населення Біловодської районної державної адміністрації Луганської області

 

Загальні умови

 

 

Посадові обов’язки

 

 

 

Забезпечує реалізацію конституційних прав громадян на соціальний захист, організовує та забезпечує діяльність,  пов’язану  з реалізацією державної політики у сфері виплати  соціальних допомог, компенсацій, субсидії

 

Проводе роботу з формування виплатних документів;

 

Здійснює прийом відвідувачів з питань виплати;

 

Приймає документи на призначення адресної допомоги внутрішньо  переміщеним особам та здійснює її нарахування.

Умови оплати праці

Посадовий оклад 4100,00 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг державного службовця; премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України

Інформація про строковість чи безстроковість призначення    на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України;

2. Письмова заява про участь в конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади  державної служби, до якої додається резюме в довільній  формі;

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту;

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6. Заповнена особова картка  встановленого зразка;

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (е-декларація)

      Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

     Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі інші документи,  у тому числі документи про підтвердження досвіду роботи.

       Строк подання документів : 15  календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті НАДС та на офіційному веб-сайті Біловодської районної державної адміністрації.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

Управління соціального захисту населення Біловодської районної державної адміністрації,

92801, Луганська область, смт.Біловодськ,

вул.Центральна,  буд. 87;   

о 14.00 годині 09 жовтня 2018 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Кітова Світлана Володимирівна,

0505693351, (06466) 9-18-80;

belovodsk_uszn920@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за напрямком соціальна,економічна,  інше

2

Досвід роботи

Без вимог

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Професійна компетентність

Вимога

Компоненти вимоги

1

Ділові якості

вміння працювати з інформацією;

орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

вміння вирішувати комплексні завдання;

вміння надавати пропозиції, їх аргументувати.

вміння працювати в команді;

вміння ефективної координації з іншими;

вміння надавати зворотний зв'язок.

виконання плану змін та покращень;

здатність приймати зміни та змінюватись;

 

2

Уміння працювати з комп’ютером

вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення,   використовувати офісну техніку, навички  роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет

3

Особистісні якості

дисциплінованість;

відповідальність;

системність і самостійність в роботі;

уважність до деталей;

наполегливість;

креативність та ініціативність;

орієнтація на саморозвиток;

орієнтація на обслуговування;

вміння працювати в стресових ситуаціях.

 

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

Конституція України;

Закон України «Про державну службу»;

Закон України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

 1. Закон України «Про звернення громадян»;
 2. Закон України «Про інформацію»;
 3. Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»;
 4. Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 5. Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»;
 6. Постанова Кабінету Міністрів України «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»
 7. Інші закони, акти Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо призначення  соціальних допомог та компенсацій.

 

 

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

 

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

До уваги мешканців Біловодського району!

Управління соціального захисту населення нагадує, що з жовтня 2018 року починається прийом документів на оформлення  зимової субсидії.  Автоматичному перерахунку підлягають справи, заяви на які були надані  в травні-вересні 2018 року, тобто на літню субсидію.

Правила призначення субсидії у 2018 році дещо змінилися:

 1. Для визначення  розміру  субсидії враховуються доходи всіх зареєстрованих членів домогосподарства та членів їх сімей, навіть якщо вони проживають окремо;
 2. Якщо в складі домогосподарства є особи працездатного віку і в цьому періоді у них відсутні доходи, або дохід менший ніж розмір мінімальної  заробітної плати субсидія призначається за умови сплати Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування  за три місяці періоду за який враховуються доходи. При цьому дохід враховується у сумі трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи;
 3. Непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі субсидії можуть призначатися на збільшену норму житла, але не більше ніж на 30%;
 4. Житлова субсидія не призначається, якщо особа зі складу домогосподарства перебувала за кордоном більше 60 днів поспіль протягом періоду, за який враховуються доходи;
 5. Субсидія може бути призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих, за рішенням комісії,  при наданні  підтверджувальних документів з місця фактичного проживання (крім осіб, які зазначені у п.4);
 6. Дохід від здачі молока враховується у розмірі 30% нарахованої суми.

Дізнатись розмір призначеної субсидії он-лайн можна на сайті Мінсоцполітики   subsidii.ioc.gov.ua 

Телефон для довідок (06466)   9-29-35; 9-18-80

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 14 вересня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 380 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  369 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбудеться засідання комісії

 З призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 07 вересня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 283 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  282 внутрішньо переміщеним  особам.

Відбудеться засідання комісії

 З призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 31 серпня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 494 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  493 внутрішньо переміщеним  особам.

 

До відома учасників АТО

    Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції. (далі-Порядок). Цей Порядок визначає механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

      Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам бойових дій з метою профілактики розвитку у них посттравматичних стресових розладів, дезадаптації, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу. Будь-який учасник антитерористичної операції, який має статус учасника бойових дій чи інваліда війни (наявне відповідне посвідчення) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення — має право звернутися із заявою довільної форми про надання послуг з психологічної реабілітації до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).

До заяви додаються:

—посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

—документ, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення;

—паспорт громадянина України.

    У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів.

      Надання послуг із психологічної реабілітації у стаціонарних умовах може проводитися не більше ніж один раз протягом бюджетного періоду.

      До переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції включено наступні заклади:

ТОВ санаторій «Токарі», Сумська обл., Лебединський район, с.Токарі, вул.Санаторна, 96, тел.05445 389-25, 371-22, stokri@ukr.net
ДП «Південь-Курорт_Сервіс», Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна,1а, 0504953001, 0501484808, Orizont12@ukr.net 

        З питань соціальної та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції звертатися до Управління соціального захисту населення Біловодської РДА за адресою:

       Смт. Біловодськ, вул. Центральна, 87,  тел. 9-23-84

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 17 серпня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 214 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  209 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 10 серпня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 152 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  142  внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 03 серпня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 629 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  520 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

         З метою реалізації конституційних прав  громадян на соціальний захист, забезпечення рівня життя не нижчого прожиткового мінімуму шляхом надання грошової допомоги найменш соціально захищеним сім’ям 01 серпня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 4 заяви, в тому числі 2 заяви для призначення житлової субсидії, 2 заяви для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям за наявності обставин, які обмежують призначення державної допомоги, а саме коли працездатні члени сім’ї не працюють, на  обліку в центрі зайнятості не перебувають та декларують доходи від самозайнятості.

           Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо призначення державної соціальної допомоги 4 сім’ям.

 

 

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

Паспорт 1, паспорт 2, паспорт 3, паспорт 4, паспорт 5, паспорт 6, паспорт 7, паспорт 8

 

 

Відбулася  апаратна  нарада управління соціального захисту населення

         30   липня поточного року  відбулася  апаратна  нарада управління соціального захисту населення, на якій розглядалась низка  питань щодо роботи  установи та надання соціальних гарантій мешканцям Біловодського району.

          Були  розглянуті питання щодо  монетизації субсидії, проблемні питання  по роботі Єдиної  інформаційної бази про  внутрішньо переміщених осіб України, вирішення питання  проїзду пільгової категорії населення, проведення ремонту житлового будинку інваліду війни.

         З даних питань  прийняті відповідні рішення.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 20 липня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянута 561 заява. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  432 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 13 липня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 533 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  442 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 06 липня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 616 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  554 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 22 червня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 365 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  341 внутрішньо переміщеній  особі.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 15 червня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 350 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  343 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 08 червня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 573 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  541 внутрішньо переміщеній  особі.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 1 червня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 295 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  292 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2018 рік

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 25 травня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 399 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  390 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації інформує щодо змін чинного законодавства.

Станом на 1 травня 2018 року в Біловодському районі зареєстровано 8800 домогосподарств. В опалювальному періоді 2017-2018 рр. субсидію отримувало 4784 домогосподарства та 296 домогосподарств отримували в 2017 році субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
З 1 травня 2018 року впроваджено новий порядок надання субсидій
27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).
З урахуванням прийнятих змін із травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період із 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період із 1 жовтня по 30 квітня).
Для більшості домогосподарств, які вже користуються державною допомогою при оплаті за житлово-комунальні послуги, субсидії перепризначатимуть автоматично.
Однак для окремих сімей із 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:
· непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати;
· внутрішньо переміщені особи (зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з зазначенням складу домогосподарства);
· особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (якщо чоловік (дружина) отримувача субсидії або осіб, з урахуванням яких призначалась субсидія, зареєстровані за іншою адресою);
· особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
· особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають (тобто субсидія призначалась на підставі рішення комісії, без врахування до складу сім’ї таких осіб);
· сім’ям, в яких відбулися зміни у складі сім’ї ;
· сім’ям, які станом на травень 2018 року мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги в сумі, що перевищує 20 неоподаткованих прожиткових мінімумів (340 грн.), та не погасять її до червня 2018 року.
Крім того, заяву та декларацію необхідно подати сім’ям, які звертаються за отриманням субсидії на тверде паливо та скраплений газ, і сім’ям, які не отримували субсидію в опалювальний сезон у зв’язку з перевищенням обов’язкового відсотку платежу розміру плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм.
 
Доповнено перелік умов, за яких субсидія не призначається
До внесення змін субсидія не призначалась у разі якщо будь-хто зі складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії (призначенням житлової субсидії без звернення) здійснив купівлю/оплатив послуги на суму, що перевищує 50 тисяч гривень.
Внесеними змінами доповнено перелік умов, за яких субсидія не призначається.
З травня 2018 року на право призначення субсидії також впливає не лише купівля/оплата послуг на суму понад 50,0 тис. грн., а і набуття в інший законний спосіб (отримання в спадщину, в дар тощо) права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку на суму 50 тис. грн. протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії (призначенням субсидії без звернення).
Слід звернути увагу, що вказані умови також поширюються на членів сім’ї особи зі складу домогосподарства, яке звернулося за призначенням субсидії.
Крім того, субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:
· загальна площа квартири перевищує 120 кв. м.;  індивідуального будинку – 200 кв. м.;
· будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї особи зі складу домогосподарства має у володінні автомобіль, якому менше п’яти років, крім мопеда та автомобіля, наданого органом соціального захисту населення;
· у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку, в яких відсутні доходи, або доходи менше мінімальної заробітної плати. Виключенням є особи, які в період за який враховуються доходи, навчалися за денною формою навчання або були зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, або отримували пенсію, стипендію, державну допомогу;
· домогосподарство, має наявну прострочену понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послу або заборгованість з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За наявності вищевказаних обставин субсидія може бути призначена за рішенням комісії, виходячи з конкретних обставин, що склалися, крім випадків, коли площа квартири перевищує 120 кв.м (будинків – 200 кв.м.).
Рішення про призначення (відмову в призначенні) субсидії в таких випадках приймається комісією на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.
 
Змінено підхід при розрахунку доходів для призначення субсидій
До складу домогосподарства включаються особи, що зареєстровані й фактично проживають у житловому приміщенні.
Відтепер під час призначення субсидії враховуються доходи не лише осіб, яким призначається субсидія, але і членів їх сім’ї, у разі реєстрації (фактичного поживання) за іншою адресою. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.
Для розрахунку житлової субсидії враховуються доходи членів домогосподарства, а також членів сім’ї особи зі складу домогосподарства, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи. При цьому дохід у вигляді заробітної плати враховується після сплати податку на доходи фізичних осіб.
 
Про що необхідно повідомляти органи соціального захисту населення
Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів проінформувати управління соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема:
· зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства (орендар, внутрішньо переміщена особа – членів домогосподарства, які фактично проживають у житловому приміщенні (будинку), їх соціального статусу;
· зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
· зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;
·                    зміни управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;
· наявність у володінні осіб, з урахуванням яких призначено субсидію, а також у членів їх сімей, транспортного засобу з дати випуску якого не минуло 5 років;
· здіснення купівлі (набуття права власності у інший визначений законодавством спосіб)/ оплати послуг на суму 50 тис. грн. протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії (призначенням субсидії без звернення).
При цьому в разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства подаються нові заява та декларація.
Увага! Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.
У разі неповідомлення про вказані зміни надання субсидії припиняється, сума надміру перерахованої (виплаченої) житлової субсидії повертається до бюджету.
 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 04 травня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 180 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  166 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 20 квітня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 207 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  206 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 12 квітня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 242 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  235 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 06 квітня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 225 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  204 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 30 березня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 181 заяву. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  166 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Інформація

щодо виплати у 2018 році разової грошової допомоги до 5 травня

 

         Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» збільшено розмір допомоги  на  5%  в порівнянні з минулим роком.

         Установлено допомогу у таких розмірах:

особам з інвалідністю внаслідок війни:

І групи   - 3 685 гривень;

ІІ групи  - 3 265 гривень;

ІІІ групи – 2 845 гривень;

учасникам бойових дій   -  1 265 гривень;

членам сімей загиблих або померлих ветеранів війни  -  630 гривень;

учасникам війни  -  525 гривень.

        

         Управлінням соціального захисту населення  складено списки осіб, які мають право на отримання разової грошової допомоги до 5 травня, і кількість одержувачів складає  2189 осіб (у 2017 році  -  2158 одержувачів), в т. ч. 369 осіб з інвалідністю внаслідок війни ( із них 259 ВПО), 555 учасників бойових дій (із них 182 ВПО), 425 членів сімей загиблих або померлих ветеранів війни ( із них 343 ВПО), 840 учасників війни (із них 525 ВПО).

Проведено розрахунок потреби коштів і сума складає 2 млн.623,8 тис. грн. ( у 2017 році - 2 млн. 435,5 тис. грн.).

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 22 березня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 191 заяву. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  191 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 16 березня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 169 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  169 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Шановні громадяни!

         В смт. Драбів Черкаської області відкрито православний будинок для літніх людей, в якому надаються якісні соціально-психологічні та медичні послуги з догляду за літніми людьми, створені всі умови для їхнього повноцінного життя.

         Згадана установа могла б стати в пригоді для літніх самотніх мешканців Луганщини, які втратили свої домівки або матеріально не в змозі їх утримувати.

Контакти: Отець Дмитро, тел. 0677449518, матушка Ольга Івануса, тел. 0980029511, Панімаш Любов Федорівна (бухгалтер), тел. 0967276175.            

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 23 лютого 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 387 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  379 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 09 лютого 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 260 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  251 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 31 січня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 648 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  639 внутрішньо переміщеним  особам.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
26 серпня 2014 року N 836 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Управління соціального захисту населення Біловодської районної державної адиміністрації
(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)
наказ
Управління фінансів Біловодської районної державної адміністрації
(найменування місцевого фінансового органу)
_______29.01.2018_____ N __________4/6______________

 

 

 

ПАСПОРТ

бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 

1.  0800000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

      КПКВ МБ                       (найменування головного розпорядника)

 

20810000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

     КПКВ МБ            (найменування відповідального виконавця)

 

 

3.   0813030               Надання пільг з оплати послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категорія громадян та

                                     компенсації  за пільговий проїзд окремих категорій громадян                                                                          

КПКВ МБ      КФКВК                                            (найменування бюджетної програми)

 

 

4. Обсяг бюджетних призначень бюджетних асигнувань        _155,852_ тис. грн.

                                                                       у тому числі:

                                                                       загального фонду     _155,852_ тис. грн.

                                                                       спеціального фонду _________ тис. грн.

 

 

 

 

5. Підстава для виконання бюджетної програми:

Конституція України від 28.06.1996 року №254к/96-ВР,

Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 р. №2456-VI (зі змінами ),

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 року №2246-VIII,

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 р.№ 3551-ХII (зі змінами ),

Закон України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні» від 17.04.1991 р. №962-XII   ( зі змінами),

Закон України « Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист » від 24.03.1998 р. №203/98-ВР (зі змінами ),

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи» від 28.02.1991 р. №796-XII (зі змінами ),

Закон України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р. №2402-14 (зі змінами),

Наказ Міністерства фінансів України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836 (зі змінами),

Рішення Біловодської районної ради від 20.12.2017року № 24/6  « Про районний бюджет на 2018 рік»

 

6.Мета бюджетної програми:

 

Забезпечення надання пільг з оплати послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян                    

 

 

7. Програми, спрямовані на досягнення мети, визначеної паспортом бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Назва підпрограми

1

0813031

1030

Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства

2

0813032

1070

Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку.

3

0813035

1070

Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Обсяги фінансування бюджетної програми в розрізі завдань

                                                                                                                                                                                  (тис.грн.)

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Підпрограма/завдання бюджетної програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

1

0813031

1030

Надання пільг окремим категорія громадян відповідно до законодавства

    89,271

-

    89,271

2

 

 

Забезпечення надання інших, передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян, визначеним підпрограмою

 

-

 

3

0813032

1070

Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку

66,077

-

66,077

4

 

 

Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку.

 

-

 

5

0813035

1070

Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті

0,504

-

0,504

6

 

 

Проведення розрахунків за пільговий проїзд окремим категоріям громадян залізничним транспортом

 

-

 

 

 

 

Усього:

155,852

-

155,852

 

 

 

9.Перелік державних/регіональних програм, що виконуються у складі бюджетної програми

 

№ з/п

Назва регіональної  цільової програми та підпрограми

КПКВК

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

                                  -

          -

          -

         -

        -

 

Всього:

 

 

 

 

 

 

 

10. Результативні показники бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

Назва показників

Одинця виміру

Джерело інформації

Значення показників

 

0813031

Надання пільг окремим категорія громадян відповідно до законодавства

 

 

Завдання:Забезпечення надання інших, передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян, визначеним підпрограмою

 

 

 

1

 

Показники затрат:

 

 

 

 

 

обсяг видатків на забезпечення санаторно-курортним лікуванням, тис.грн

тис.грн

Кошторис на 2018 рік

89,271

2

 

Показники продукту:

 

 

 

 

 

кількість отримувачів путівок на санаторно-курортне лікування, осіб;

осіб

Журнал реєстрації заяв

11

3

 

Показники ефективності:

 

 

 

 

 

середня вартість санаторно-курортного лікування, грн;

грн.

Розрахунок (відношення обсягу планових видатків на забезпечення санітарно-курортного лікування до кількості отримувачів путівок)

8115,55

4

 

Показники якості:

 

 

 

 

 

частка пільговиків, які отримали санаторно-курортне лікування, %

%

розрахунок

100

 

0813032

Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку

 

 

Завдання: Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку.

 

 

 

1

 

Показники продукту:

 

 

 

 

 

кількість отримувачів пільг на оплату послуг зв’язку(користування телефоном), осіб;

осіб

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)

233

 

 

 

кількість отримувачів пільг на оплату послуг зв’язку(встановлення телефонів), осіб;

осіб

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)

2

2

 

Показники ефективності:

 

 

 

 

 

середньомісячна вартість витрат на надання пільг з послуг зв’язку (користування телефоном), грн.

грн.

Розрахунок (відношення обсягу планових видатків  на надання  пільг з послуг зв’язку   до річної кількості користувачів телефоном)

23,63

 

 

 

середня вартість витрат на надання пільг з послуг зв’язку (встановлення телефонів), грн.

грн.

Розрахунок (відношення обсягу планових видатків  на встановлення телефону до кількості отримувачів пільги)

54,50

3

 

Показники якості

 

 

 

 

 

питома вага пільговиків, які отримали пільгові послуги, %

%

розрахунок

100

 

0813035

Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті

 

 

Завдання: Проведення розрахунків за пільговий проїзд окремих категоріяй громадян залізничним транспортом

 

 

 

1

 

Показники продукту:

 

 

 

 

 

кількість осіб, які мають право на пільговий проїзд залізничним транспортом, осіб;

осіб

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)

24

 

 

кількість підприємств-отримувачів компенсації за пільговий проїзд окремим категоріям громадян, од;

од.

Кількість укладених договорів

1

2

 

Показники ефективності:

 

 

 

 

 

середньомісячний розмір компенсації за пільговий проїзд залізничним транспортом, грн;

грн.

Розрахунково (відношення обсягу планових видатків до кількості осіб)

21,00

3

 

Показники якості:

 

 

 

 

 

питома вага відшкодованих компенсацій до нарахованих, %

%

розрахунок

100

             

 

11. Джерела фінансування інвестиційних проектів у розрізі підпрограм 2 (тис. грн)

Код

Найменування джерел надходжень

КПКВК

Касові видатки станом на 01 січня звітного періоду

План видатків звітного періоду

Прогноз видатків до кінця реалізації інвестиційного проекту 3

Пояснення, що характери-
зують джерела фінансу-
вання

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник управління соціального захисту населення Біловодської РДА

_____________                 
(підпис)

С.О.Кузніченко      

(ініціали та прізвище)

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

В.о. начальника управління, головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів Біловодської РДА

____________
(підпис)

__Л.М.Чумак_
(ініціали та прізвище)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
26 серпня 2014 року N 836 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Управління соціального захисту населення Біловодської районної державної адміністрації
(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)
наказ
Управління фінансів Біловодської районної державної адміністрації
(найменування місцевого фінансового органу)
____29.01.2018______ N _____4/6__________________

 

 

 

ПАСПОРТ

бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 

1.  0800000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

      КПКВ МБ                       (найменування головного розпорядника)

 

20810000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

     КПКВ МБ            (найменування відповідального виконавця)

 

 

3.   0813020            Надання пільг  та субсидій наседенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і

     КПКВ МБ            скрапленого      газу 

                                (найменування бюджетної програми)

 

4. Обсяг бюджетних призначень бюджетних асигнувань __801,714___ тис. грн

                                                                       у тому числі:

                                                                       загального фонду_801,714___ тис.грн

                                                                       спеціального фонду _________ тис.грн

 

 

 

5. Підстава для виконання бюджетної програми:

Конституція України від 28.06.1996 року №254к/96-ВР,

Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 р. №2456-VI (зі змінами ),

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 року №2246-VIII ,  

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 р.№ 3551-ХII (зі змінами ),

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи» від 28.02.1991 р. №796-XII (зі змінами ),

Закон України «Про освіту від 23.05.1991 р.  №1060-XII (зі змінами),

Основи законодавства України про охорону здоров’я від 19.11.1992 р. №2801-XII (зі змінами),

Закон України  «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI (зі змінами),

Закон України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» від 27.01.1995 №32/95-ВР(зі змінами),

Закон України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р. №2402-14 (зі змінами),

Постанова Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 21.10.1995 р. №848(Зі змінами),

Наказ Міністерства фінансів України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836 (зі змінами),

Рішення Біловодської районної ради від 20.12.2017року № 24/6  « Про районний бюджет на 2018 рік»

 

6.Мета бюджетної програми

 

Забезпечення надання пільг  та субсидій наседенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. 

 

7. Підпрограми, спрямовані на досягнення мети, визначеної паспортом бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Назва підпрограми

1

0813021

1030

Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу окремим  категоріям громадян відповідно до законодавства

2

0813022

1060

Надання субсидій населенню  для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу

 

 

 

 

8. Обсяги фінансування бюджетної програми в розрізі завдань

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Підпрограма/завдання бюджетної програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

     1

0813021

1030

Підпрограма 1

56,467

 

56,467

 

 

 

Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу окремим  категоріям громадян відповідно до законодавства

 

 

 

1.1

0813021

1030

 

Завдання

 

 

 

 

 

 

 

Забезпечення надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу окремим  категоріям громадян.

 

 

 

2

0813022

1060

Підпрограма 2

745,247

 

745,247

 

 

 

Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на  придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу

 

 

 

2.1

0813022

1060

Завдання

 

 

 

 

 

 

Забезпечення надання субсидій населенню для відшкодування витрат  на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу

 

 

 

 

 

 

Усього:

801,714

 

801,714

 

 

 

 

 

 

9.Перелік державних/регіональних програм, що виконуються у складі бюджетної програми

 

№ з/п

Назва регіональної  цільової програми та підпрограми

КПКВК

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

                                  -

          -

          -

         -

        -

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

 

 

 

 

 

 

10. Результативні показники бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

Назва показників

Одинця виміру

Джерело інформації

Значення показників

1

0813021

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу окремим  категоріям громадян відповідно до законодавства

 

 

 

1.11

 

Завдання

 

 

 

 

 

Забезпечення надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу окремим  категоріям громадян відповідно до законодавства,  визначеним підпрограмою

 

 

 

 

 

Показники продукту

 

 

 

 

 

кількість отримувачів пільг з придбання твердого палива

Домогосподарств

 

 

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)

 

 

38

 

 

Кількість отримувачів пільг з придбання скрапленого газу

домогосподарств

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)

 

24

 

 

Показники ефективності

 

 

 

 

 

середній розмір витрат на надання пільг на придбання твердого палива;

грн.

 

 

Розрахунково (відношення обсягу планових  витрат на тверде паливо до кількості домогосподарств)

                   

1391,68

 

 

 

середній розмір витрат на надання пільг на придбання скрапленого газу

грн.

Розрахунково (відношення обсягу планових витрат на скраплений газ до кількості домогосподарств)

125,17

 

 

Показники якості

 

 

 

 

 

Питома вага відшкодованих пільгових послуг до нарахованих.

%

розрахунок

100

2.

0813022

Підпрограми 2

 

 

 

 

 

Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу

 

 

 

 

 

Завдання

 

 

 

 

 

Забезпечення надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і  скрапленого газу

 

 

 

 

 

Показники продукту

 

 

 

 

 

кількість отримувачів субсидій на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива;

Домогосподарств

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)     

    

282

 

 

 

 

 

кількість отримувачів субсидій на придбання скрапленого газу

домогосподарств

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)

92

 

 

Показники ефективності

 

 

 

 

 

середній розмір субсидії на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива;

 

 

грн.

 

 

Розрахунково (відношення обсягу планових  витрат на тверде паливо до кількості домогосподарств)

 

2531,96

 

 

 

середній розмір субсидії на придбання скрапленого газу

грн.

Розрахунково (відношення обсягу планових витрат на скраплений газ до кількості домогосподарств)

287,48

 

 

Показники якості

 

 

 

 

 

Питома вага відшкодованих субсидій на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива до нарахованих.

 

%

 

 

Розрахунок

 

 

 

100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. Джерела фінансування інвестиційних проектів у розрізі підпрограм 2 (тис. грн)

Код

Найменування джерел надходжень

КПКВК

Касові видатки станом на 01 січня звітного періоду

План видатків звітного періоду

Прогноз видатків до кінця реалізації інвестиційного проекту 3

Пояснення, що характери-
зують джерела фінансу-
вання

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник  управління соціального захисту населення Біловодської РДА

_____________
(підпис)

__С.О. Кузніченко_
(ініціали та прізвище)

 

Погоджено

 

 

 

В.о. начальника управління, головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів Біловодської  РДА

____________
(підпис)

__Л.М. Чумак__
(ініціали та прізвище)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
26 серпня 2014 року N 836 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Управління соціального захисту населення Біловодської районної державної адміністрації
(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)
наказ
Управління фінансів Біловодської районної державної адміністрації
(найменування місцевого фінансового органу)
_______29.01.2018____ N ____4/6_________________

 

 

 

ПАСПОРТ

бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 

1.  0800000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

      КПКВ МБ                       (найменування головного розпорядника)

 

20810000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

     КПКВ МБ            (найменування відповідального виконавця)

 

 

3.   0813010           Надання пільг  та житлових субсидій наседенню на оплату електроенергії, природного газу,

                               послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плпти, вивезення побутового сміття та рідких

                               нечистот

     КПКВ МБ            (найменування бюджетної програми)

 

4. Обсяг бюджетних призначень бюджетних асигнувань __50009,636___ тис. грн

                                                                       у тому числі:

                                                                       загального фонду_50009,636___ тис.грн

                                                                       спеціального фонду _________ тис.грн

 

 

 

5. Підстава для виконання бюджетної програми:

Конституція України від 28.06.1996 року №254к/96-ВР,

Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 р. №2456-VI (зі змінами ),

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 року №2246-VIII,

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 р.№ 3551-ХII (зі змінами ),

Закону України «Про соціальний захист дітей війни» від 18.11.2004 р. №2195-IV (зі змінами),

Закон України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні» від 17.04.1991 р. №962-XII   ( зі змінами),

Закон України « Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів національної поліції і деяких інщих осіб та їх соціальний захист » від 24.03.1998 р. №203/98-ВР (зі змінами ),

 Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи» від 28.02.1991 р. №796-XII (зі змінами ),

Закон України «Про освіту від 23.05.1991 р.  №1060-XII (зі змінами),

Основи законодавства України про охорону здоров’я від 19.11.1992 р. №2801-XII (зі змінами),

Закон України  «Про культуру» від 14.12.2010 № 2778-VI (зі змінами),

Закон України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» від 27.01.1995 №32/95-ВР(зі змінами),

Закон україни «Про захист рослин» від 14.10.1998 № 180 XIV (зі змінами),

Закон України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р. №2402-14 (зі змінами),

Наказ Міністерства фінансів України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836 (зі змінами),

Постанова Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 21.10.1995 р. №848(Зі змінами),

Наказ Міністерства фінансів України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836 (зі змінами),

Рішення Біловодської районної ради від 20.12.2017 року № 24/6  « Про районний бюджет на 2018 рік»

 

6.Мета бюджетної програми

 

Забезпечення надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот

 

 

 

 

 

 

7. Підпрограми, спрямовані на досягнення мети, визначеної паспортом бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Назва підпрограми

1

0813011

1030

Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства

2

0813012

1060

Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

 

8. Обсяги фінансування бюджетної програми в розрізі завдань

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Підпрограма/завдання бюджетної програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

     1

0813011

1030

Підпрограма 1

4952,030

 

4952,030

 

 

 

Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства.

 

 

 

1.1

0813011

1030

 

Завдання

 

 

 

 

 

 

 

Забезпечення надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремих категорій громадян відповідно до законодавства.

 

 

 

2

0813012

1060

Підпрограма 2

45057,606

 

45057,606

 

 

 

Надання субсидій населенню для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг

 

 

 

2.1

0813012

1060

Завдання

 

 

 

 

 

 

Забезпечення надання  субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

 

 

 

 

 

 

Усього:

50009,636

 

50009,636

 

 

9.Перелік державних/регіональних програм, що виконуються у складі бюджетної програми

 

№ з/п

Назва регіональної  цільової програми та підпрограми

КПКВК

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

                                  -

          -

          -

         -

        -

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

 

 

 

 

 

 

10. Результативні показники бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

Назва показників

Одинця виміру

Джерело інформації

Значення показників

1

083011

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства

 

 

 

1.11

 

Завдання

 

 

 

 

 

Забезпечення надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства, визначеним підпрограмою

 

 

 

 

 

Показники продукту

 

 

 

 

 

кількість отримувачів пільг (включаючи членів сім'ї)

осіб

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)

1599

 

 

Показники ефективності

 

 

 

 

 

Середній розмір витрат на надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг,

грн.

Розрахунок (сума середньорічних розмірів пільг  по енергоносіям житлово-комунальних послуг)

258

 

 

Показники якості

 

 

 

 

 

Питома вага відшкодованих пільгових послуг до нарахованих.

%

розрахунок

100

2.

083012

Підпрограми 2

 

 

 

 

 

Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

 

 

 

 

 

Завдання

 

 

 

 

 

Забезпечення надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, визначеним підпрограмою

 

 

 

 

 

Показники продукту

 

 

 

 

 

Кількість отримувачів субсидій

домогосподарств

зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів на 2018 рік (розрахунок)

2505

 

 

Показники ефективності

 

 

 

 

 

середньомісячний розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

грн.

Розрахунок (сума середньорічних розмірів субсидії  по енергоносіям житлово-комунальних послуг)

1499

 

 

Показники якості

 

 

 

 

 

Питома вага відшкодованих субсидій до нарахованих.

%

розрахунок

100

 

 

 

 

 

 

 

11. Джерела фінансування інвестиційних проектів у розрізі підпрограм 2 (тис. грн)

Код

Найменування джерел надходжень

КПКВК

Касові видатки станом на 01 січня звітного періоду

План видатків звітного періоду

Прогноз видатків до кінця реалізації інвестиційного проекту 3

Пояснення, що характери-
зують джерела фінансу-
вання

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник  управління соціального захисту населення Біловодської РДА

_____________
(підпис)

__С.О. Кузніченко_
(ініціали та прізвище)

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

В.о. начальника управління, головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів Біловодської  РДА

____________
(підпис)

__Л.М. Чумак__
(ініціали та прізвище)

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
26 серпня 2014 року N 836 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Управління соціального захисту населення РДА

(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)
наказ
Управління фінансів Біловодської РДА

 (найменування місцевого фінансового органу)
___29.01.2018 _ N _4/6___

 

 

 

ПАСПОРТ

бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 

1.  0800000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

      КПКВ МБ                       (найменування головного розпорядника)

 

20810000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

     КПКВ МБ            (найменування відповідального виконавця)

 

 

3.   0813080               Надання допомоги особам з інвалідністю,дітям з інвалідністю,особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку  

КПКВ МБ      КФКВК                                            (найменування бюджетної програми)

 

4. Обсяг бюджетних призначень бюджетних асигнувань        _14574,111_ тис. грн.

                                                                       у тому числі:

                                                                       загального фонду     _14574,111_ тис. грн.

                                                                       спеціального фонду _________ тис. грн.

 

5. Підстава для виконання бюджетної програми:

Конституція України від 28.06.1996 року №254к/96-ВР, Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 року №2456-17, Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 року  №2246-VIII, Постанова КМУ  «Про надання щорічної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I  чи II  групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним»  від 02.08.1192р.  № 1192 , Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам » від 16.11.2000 р.  № 2109-III,  Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» від 18.05.2004 року № 1727-15, Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 року №1774-VIII,  постанова КМУ «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріячм громадян» №832 від 26.07.1996 року, Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів»,  рішення Біловодської районної ради  від_20.12.2017 року № 24/6  « Про районний бюджет  на 2018 рік»

 

6.Мета бюджетної програми:

Забезпечення надання допомоги особам з інвалідністю,дітям з інвалідністю,особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

 

7. Програми, спрямовані на досягнення мети, визначеної паспортом бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Назва підпрограми

1

0813081

1010

Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

2

0813082

1010

Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд

3

0813083

1010

Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу

4

0813084

1040

Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

5

0813085

1010

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

 

8. Обсяги фінансування бюджетної програми в розрізі завдань

                                                                                                                                                                                 (тис.грн.)

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Підпрограма/завдання бюджетної програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

1

0813081

1040

Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

11347,272

-

11347,272

2

 

 

Завдання:

Забезпечення .надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

 

-

 

3

0813082

1040

Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд

476,593

-

476,593

4

 

 

Завдання:

Забезпечення надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд 

 

-

 

5

0813083

1040

Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу

2471,353

-

2471,353

6

 

 

Завдання:

Забезпечення надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу

 

-

 

7

0813084

1040

Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

268,800

-

268,800

8

 

 

Завдання:

Забезпечення надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

 

-

 

9

0813085

1040

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

10,093

-

10,093

10

 

 

Завдання:

Забезпечення надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

 

-

 

 

 

 

Усього:

14574,111

-

14574,111

 

9.Перелік державних/регіональних програм, що виконуються у складі бюджетної програми

№ з/п

Назва регіональної  цільової програми та підпрограми

КПКВК

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

Всього:

 

 

 

 

10. Результативні показники бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

Назва показників

Одинця виміру

Джерело інформації

Значення показників

 

0813081

Підпрогама 1

Завдання:

Забезпечення .надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

1

 

продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги інвалідам з дитинства I  групи підгрупи А з надбавкою на догляд

 

виплат

звітність

1015

 

 

кількість одержувачів виплат  допомоги інвалідам з дитинства I  групи підгрупи Б з надбавкою на догляд

 

виплат

звітність

510

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги інвалідам з дитинства II  групи

 

виплат

звітність

1253

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги інвалідам з дитинства III  групи

 

виплат

звітність

1385

 

 

кількість одержувачів виплат  допомоги на дітей-інвалідів віком до 18 років (крім допомоги на дітей-інвалідів віком до 18 років, захворювання яких пов’язане з Чорнобильскою катастрофою та без урахування щомісячної державної адресної допомоги відповідно до постанови КМУ), в тому числі дітям-інвалідам, які перебувають на повному державному утриманні

 

виплат

звітність

1560

 

 

кількість одержувачів виплат  допомоги з надбавкою на догляд на дітей-інвалідів віком до 6 років, у тому числі захворювання яких пов’язане з  Чорнобильською катастрофою

 

виплат

звітність

120

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги з надбавкою на догляд на дітей з інвалідністю підгрупи А віком до 6 років, у тому числі захворювання яких пов’язане з  Чорнобильською катастрофою

 

виплат

звітність

72

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги з надбавкою на догляд на дітей з інвалідністю віком від 6 до 18 років, у тому числі захворювання яких пов’язане з  Чорнобильською катастрофою

 

виплат

звітність

1248

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги з надбавкою на догляд на дітей з інвалідністю підгрупи А віком від 6 до 18 років, у тому числі захворювання яких пов’язане з  Чорнобильською катастрофою

 

виплат

звітність

120

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

Середньомісячний розмір  виплат  допомоги інвалідам з дитинства I  групи підгрупи А з надбавкою на догляд

Грн.

розрахунок

1488,65

 

 

Середньомісячний розмір виплат допомоги інвалідам з дитинства I  групи підгрупи Б з надбавкою на догляд

Грн.

розрахунок

1489,44

 

 

Середньомісячний розмір виплат допомоги інвалідам з дитинства II  групи

Грн.

розрахунок

1487,13

 

 

Середньомісячний розмір виплат допомоги інвалідам з дитинства III  групи

Грн.

розрахунок

1488,26

 

 

Середньомісячний розмір виплат  допомоги на дітей з інвалідністю віком до 18 років без надбавки на догляд, у тому числі захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою

Грн.

розрахунок

1041,72

 

 

Середньомісячний розмір виплат  допомоги з надбавкою на догляд на дітей з інвалідністю віком до 6 років, у тому числі захворювання яких пов’язане з  Чорнобильською катастрофою

Грн.

розрахунок

765,54

 

 

Середньомісячний розмір виплат  допомоги з надбавкою на догляд на дітей з інвалідністю підгрупи А віком до 6 років, у тому числі захворювання яких пов’язане з  Чорнобильською катастрофою

Грн.

розрахунок

1531,08

 

 

Середньомісячний розмір  виплат допомоги з надбавкою на догляд на дітей з інвалідністю віком від 6 до 18 років, у тому числі захворювання яких пов’язане з  Чорнобильською катастрофою

Грн.

розрахунок

954,46

 

 

Середньомісячний розмір  виплат допомоги з надбавкою на догляд на дітей з інвалідністю підгрупи А віком від 6 до 18 років, у тому числі захворювання яких пов’язане з  Чорнобильською катастрофою

Грн.

розрахунок

1908,92

 

0813082

Підпрограма 2

Завдання:

Забезпечення надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд

1

 

продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги інвалідам I  групи

 

виплат

Звітність

24

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги інвалідам II  групи

 

виплат

Звітність

83

 

 

кількість одержувачів виплат  допомоги інвалідам III  групи

 

виплат

Звітність

187

 

 

Кількість виплат осібам, які не мають права на пенсію

 

виплат

Звітність

25

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

Середньомісячний розмір виплат допомоги інвалідам I  групи

Грн.

розрахунок

1488,17

 

 

Середньомісячний розмір виплат допомоги інвалідам II  групи

Грн.

розрахунок

1490,10

 

 

Середньомісячний розмір виплат  допомоги інвалідам III  групи

Грн.

розрахунок

1489,80

 

 

Середньомісячний розмір виплати допомоги особам, які не мають права на пенсію

Грн.

розрахунок

1412,68

 

0813083

Підпрограма 3

Завдання:

Забезпечення надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу

1

 

продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу

виплат

Звітність

1413

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

середній розмір виплат допомоги на догляд за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу

грн

розрахунок

1744,38

 

0813084

Підпрограма 4

Завдання:

Забезпечення надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

1

 

продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів виплат тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

виплат

Звітність

190

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

середньомісячний розмір виплати тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

грн

розрахунок

1412,16

 

0813085

Підпрограма 5

Завдання:

Забезпечення надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

1

 

Продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

виплат

Звітність

347

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

середньомісячний розмір допомоги одержувачам щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

грн

розрахунок

28,74

             

11. Джерела фінансування інвестиційних проектів у розрізі підпрограм 2 (тис. грн)

Код

Найменування джерел надходжень

КПКВК

Касові видатки станом на 01 січня звітного періоду

План видатків звітного періоду

Прогноз видатків до кінця реалізації інвестиційного проекту 3

Пояснення, що характери-
зують джерела фінансу-
вання

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник управління соціального захисту населення Біловодської РДА

_____________  
(підпис)

С.О.Кузніченко      

(ініціали та прізвище)

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

В.о.начальника управління,головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів Біловодської РДА

 

 

 

____________
(підпис)

 

__ Л.М.Чумак __
(ініціали та прізвище)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
26 серпня 2014 року N 836 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Управління соціального захисту населення Біловодської РДА
(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)
наказ
Управління фінансів Біловодської РДА  (найменування місцевого фінансового органу)
__29.01.2018___ N __4/6_______

 

 

 

ПАСПОРТ

бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 

1.  0800000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

      КПКВ МБ                       (найменування головного розпорядника)

 

20810000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

     КПКВ МБ            (найменування відповідального виконавця)

 

 

3.   0813040               Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям

КПКВ МБ      КФКВК                                            (найменування бюджетної програми)

 

 

4. Обсяг бюджетних призначень бюджетних асигнувань        _48120,538_ тис. грн.

                                                                       у тому числі:

                                                                       загального фонду     _48120,538_ тис. грн.

                                                                       спеціального фонду _________ тис. грн.

 

 

 

 

5. Підстава для виконання бюджетної програми:

Конституція України від 28.06.1996 року №254к/96-ВР, Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 року №2456-17, Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 року №2246-VIII, Закон України «Про державнй допомогу сім`ям з дітьми» від 21.11.1992 року  № 2811-ХII, Постанова КМУ «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»  від 22.02.2006 року №189, Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям » від 01.06.2000 року  № 1768-III,  Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів»,  рішення Біловодської районної ради  від 20.12.2017 року №24/6  « Про районний бюджет  на 2018 рік»

 

6.Мета бюджетної програми:

Забезпечення надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям

 

 

 

 

7. Програми, спрямовані на досягнення мети, визначеної паспортом бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Назва підпрограми

1

0813041

1040

Надання допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами

2

0813042

1040

Надання допомоги при усиновленні дитини

3

0813043

1040

Надання допомоги при народженні дитини

4

0813044

1040

Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

5

0813045

1040

Надання допомоги на дітей одиноким матерям

6

0813046

1040

Надання тимчасової державної допомоги дітям

7

0813047

1040

Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Обсяги фінансування бюджетної програми в розрізі завдань

                                                                                                                                                                                 (тис.грн.)

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Підпрограма/завдання бюджетної програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

1

0813041

1040

Надання допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами

342,224

-

342,224

2

 

 

Забезпечення надання жінкам, які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами 

 

-

 

3

0813042

1040

Надання допомоги при усиновленні дитини

55,040

-

55,040

4

 

 

Забезпечення надання допомоги при усиновленні дитини 

 

-

 

5

0813043

1040

Надання допомоги при народженні дитини

29190,010

-

29190,010

6

 

 

Забезпечення надання допомоги при народженні дитини

 

-

 

7

0813044

1040

Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

4091,393

-

4091,393

8

 

 

Забезпечення надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

 

-

 

9

0813045

1040

Надання допомоги на дітей одиноким матерям

5456,075

-

5456,075

10

 

 

Забезпечення надання допомоги на дітей одиноким матерям 

 

-

 

11

0813046

1040

Надання тимчасової державної допомоги дітям

356,107

-

356,107

12

 

 

Забезпечення надання тимчасової державної допомоги дітям

 

-

 

13

0813047

1040

Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

8629,689

-

8629,689

14

 

 

Забезпечення надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

 

-

 

 

 

 

Усього:

48120,538

-

48120,538

 

9.Перелік державних/регіональних програм, що виконуються у складі бюджетної програми

№ з/п

Назва регіональної  цільової програми та підпрограми

КПКВК

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

Всього:

 

 

 

 

 

10. Результативні показники бюджетної програми

№ з/п

КПКВК

Назва показників

Одинця виміру

Джерело інформації

Значення показників

 

0813041

Підпрограма 1

Завдання: Забезпечення надання жінкам, які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами 

1

 

Продукту

 

 

 

 

 

Кількість одержувачів виплати допомоги у зв`язку з вагітністю та  пологами

виплат

звітність

   168

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

Середній розмір допомоги у зв`язку з вагітністю та пологами

Грн.

розрахунок

2036,51

 

0813042

Підпрограма 2

Завдання: Забезпечення надання допомоги при усиновленні дитини

1

 

Продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів одноразової частини допомоги при усиновленні дитини

осіб

звітність

1

 

 

кількість одержувачів щомісячних виплат частини допомоги при усиновленні дитини допомоги

 

виплат

звітність

52

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

Середній розмір одноразової частини допомоги при усиновленні дитини

грн.

розрахунок

10320,00

 

 

середньомісячний розмір  щомісячної виплати частини допомоги при усиновленні

грн.

розрахунок

860,00

 

0813043

Підпрограма 3

Завдання: Забезпечення надання допомоги при народженні дитини 

1

 

Продукту

 

 

 

 

 

Кількість одержувачів одноразової допомоги  при народженні дитини (2017-2018 роки)

осіб

звітність

487

 

 

Кількість одержувачів щомісячної виплати допомоги при народженні дитини, яка народилась після 30 червня 2014 року   ( 2015-2018 роки)

 

виплат

звітність

14366

 

 

Кількість одержувачів щомісячної виплати допомоги при народженні  другої дитини, яка народилась до 30 червня 2014 року (2014 рік)

 

виплат

звітність

3282

 

 

Кількість одержувачів щомісячної виплати допомоги при народженні третьої та наступної дитини, яка народилась до 30 червня 2014 року дитин (2012-2014 роки)

 

виплат

звітність

5638

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

Середній розмір одноразової допомоги при народженні дитини ( 2017-2018 роки)

Грн.

розрахунок

10320,00

 

 

Середньомісячний розмір щомісячної виплати допомоги при народженні дитини, яка народилась після 30 червня 2014 року ( 2015-2018 роки)

Грн.

розрахунок

860,00

 

 

Середньомісячний розмір щомісячної виплати   допомоги при народженні другої дитини, яка народилась до 30 червня 2014 року ( 2014 рік)

Грн.

розрахунок

1075,00

 

 

Середньомісячний розмір щомісячної виплати допомоги при народженні  третьої та наступної дитини, яка народилась до 30 червня 2014 року

Грн.

розрахунок

1468,05

 

0813044

Підпрограма 4

Завдання: Забезпечення надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

1

 

Продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги на дітей віком до 6 років над якими встановлено опіку чи піклування

 

виплат

звітність

371

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги на дітей віком від 6 до 18 років над якими встановлено опіку чи піклування

 

виплат

звітність

905

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

середньомісячний розмір виплат допомоги на дітей віком до 6 років  над якими встановлено опіку чи піклування

Грн.

розрахунок

2579,46

 

 

середньомісячний розмір виплат допомоги на дітей віком від 6 до 18 років  над якими встановлено опіку чи піклування

Грн.

розрахунок

3461,89

 

0813045

Підпрограма 5

Завдання: Забезпечення надання допомоги на дітей одиноким матерям 

1

 

Продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги на дітей віком до 6 років одиноким матерям

 

виплат

звітність

1697

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги на дітей віком від 6 до 18 років одиноким матерям

 

виплат

звітність

2564

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги на дітей віком від 18 до 23 років (якщо дитина навчається за денною формою навчання) одиноким матерям

 

виплат

звітність

36

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

середньомісячний розмір виплат допомоги на дітей віком до 6 років  одиноким матерям

грн.

розрахунок

1075,32

 

 

середньомісячний розмір виплат допомоги на дітей віком від 6 до 18 років  одиноким матерям

грн.

розрахунок

1394,97

 

 

середньомісячний розмір виплат допомоги на дітей віком від 18 до 23 років (якщо дитина навчається за денною формою навчання) одиноким матерям

грн.

розрахунок

1285,08

 

0813046

Підпрограма 6

Завдання: Забезпечення надання тимчасової державної допомоги дітям

1

 

Продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів виплат тимчасової державної допомоги дітям віком до 6 років

 

виплат

звітність

123

 

 

кількість одержувачів виплат тимчасової державної допомоги дітям віком від 6 до 18 років

 

виплат

звітність

366

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

середньомісячний розмір виплат тимчасової державної допомоги дітям віком до 6 років 

грн.

розрахунок

584,98

 

 

середньомісячний розмір виплат тимчасової державної допомоги дітям віком від 6 до 18 років

грн.

розрахунок

774,41

 

  0813047

Підпрограма 7

Завдання: Забезпечення надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

1

 

Продукту

 

 

 

 

 

кількість одержувачів виплат допомоги малозабезпеченим сім’ям

 

виплат

звітність

3056

2

 

Ефективності

 

 

 

 

 

середньомісячний розмір виплат допомоги малозабезпеченим сім’ям

грн.

розрахунок

2819,51

             

11. Джерела фінансування інвестиційних проектів у розрізі підпрограм 2 (тис. грн)

Код

Найменування джерел надходжень

КПКВК

Касові видатки станом на 01 січня звітного періоду

План видатків звітного періоду

Прогноз видатків до кінця реалізації інвестиційного проекту 3

Пояснення, що характери-
зують джерела фінансу-
вання

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник управління соціального захисту населення Біловодської РДА

_____________  
(підпис)

С.О.Кузніченко      

(ініціали та прізвище)

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

В.о.начальника управління,головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів Біловодської РДА

 

 

 

____________
(підпис)

 

__ Л.М.Чумак __
(ініціали та прізвище)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
26 серпня 2014 року N 836 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Управління соціального захисту населення Біловодської РДА
(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)
наказ
Управління фінансів Біловодської РДА
(найменування місцевого фінансового органу)
__29.01.2018______ N ___4/6_

 

 

 

ПАСПОРТ

бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 

1.  0800000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

      КПКВ МБ                       (найменування головного розпорядника)

 

20810000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

     КПКВ МБ            (найменування відповідального виконавця)

 

 

3.   0813230          3230       Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих      будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя

    КПКВ МБ       КФКВК                (найменування бюджетної програми)

 

 

 

4. Обсяг бюджетних призначень бюджетних асигнувань        _776,780__ тис. грн.

                                                                       у тому числі:

                                                                       загального фонду        776,780 __ тис. грн.

                                                                       спеціального фонду _________ тис. грн.

5. Підстава для виконання бюджетної програми:

Конституція України, Бюджетний кодекс України,Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 « Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565 « Про затвердження Положення про прийомну сім’ю»  , Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів,  рішення Біловодської РДА  від 20.12.2017 року №24/6  « Про районний бюджет  на 2018 рік»

6.Мета бюджетної програми

Забезпечення охоплення дітей-сиріт сімейними формами виховання 

7. Програми, спрямовані на досягнення мети, визначеної паспортом бюджетної програми

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Назва підпрограми

-

-

-

-

8. Обсяги фінансування бюджетної програми в розрізі завдань

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Підпрограма/завдання бюджетної програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

     1

0813230

1040

Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на

утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя

776,780

 

776,780

 

 

 

Всього:

776,780

 

776,780

 

9.Перелік державних/регіональних програм, що виконуються у складі бюджетної програми

 

№ з/п

Назва регіональної  цільової програми та підпрограми

КПКВК

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

                                  -

          -

          -

         -

        -

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

 

 

 

 

 

10. Результативні показники бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

Назва показників

Одинця виміру

Джерело інформації

Значення показників

 

 

Завдання

 

 

 

 

1

      0813230

Забезпечити охоплення дітей-сиріт сімейними формами виховання - дитячими будинками сімейного типу та прийомними сім'ями 

 

 

 

Затрат

 

 

 

1

 

кількість прийомних сімей

од

Звітність

5

2

 

кількість дитячих будинків

од

Звітність

1

 

 

Продукту

 

 

 

 

1

 

кількість вихованців у прийомних сім’ях

осіб

Звітність

11

2

 

кількість вихованців у дитячих будинках сімейного типу

осіб

Звітність

5

 

 

Ефективності

 

 

 

1

 

середній розмір допомоги на 1 прийомну сім’ю

тис. грн.

розрахунок

10,846

2

 

середній розмір допомоги на 1 дитячий будинок сімейного типу

тис. грн.

розрахунок

21,001

 

 

11. Джерела фінансування інвестиційних проектів у розрізі підпрограм 2 (тис. грн)

Код

Найменування джерел надходжень

КПКВК

Касові видатки станом на 01 січня звітного періоду

План видатків звітного періоду

Прогноз видатків до кінця реалізації інвестиційного проекту 3

Пояснення, що характери-
зують джерела фінансу-
вання

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник управління соціального захисту населення Біловодської РДА

_____________  
(підпис)

С.О.Кузніченко      

(ініціали та прізвище)

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

В.о.начальника управління,головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів Біловодської РДА

 

 

 

____________
(підпис)

 

__ Л.М.Чумак __
(ініціали та прізвище)

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
26 серпня 2014 року N 836 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Управління соціального захисту населення Біловодської РДА
(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)

наказ
Управління фінансів Біловодської РДА
(найменування місцевого фінансового органу)
_29.01.2018______ N ___4/6___

 

 

 

ПАСПОРТ

бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 

1.  0800000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

      КПКВ МБ                       (найменування головного розпорядника)

 

20810000                Управління соціального захисту населення Біловодської РДА

     КПКВ МБ            (найменування відповідального виконавця)

 

 

3.   0813160    3160           Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,

особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги

КПКВ МБ      КФКВК                                            (найменування бюджетної програми)

 

4. Обсяг бюджетних призначень бюджетних асигнувань        __283,758_____ тис. грн.

                                                                       у тому числі:

                                                                       загального фонду   __283,758____ тис. грн.

                                                                       спеціального фонду _________ тис. грн.

 

 

 

 

5. Підстава для виконання бюджетної програми:

Конституція України,Бюджетний кодекс України,Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», Постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсацій фізичним особам ,які надають соціальні послуги» , Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів,  рішення Біловодської селищної ОТГ  від_22.12._2017 року №  4/7   « Про бюджет ОТГ смт. Біловодськ на 2018 рік»

 

 

6.Мета бюджетної програми:

 

Забезпечення надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

 

 

7. Програми, спрямовані на досягнення мети, визначеної паспортом бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Назва підпрограми

-

-

-

-

 

8. Обсяги фінансування бюджетної програми в розрізі завдань

 

№ з/п

КПКВК

КФКВК

Підпрограма/завдання бюджетної програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

     1

0813160

1010

Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами

283,758

 

283,758

 

 

 

Всього:

283,758

 

283,758

 

 

9.Перелік державних/регіональних програм, що виконуються у складі бюджетної програми

№ з/п

Назва регіональної  цільової програми та підпрограми

КПКВК

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

-

-

-

-

-

 

Всього:

 

 

 

 

10. Результативні показники бюджетної програми

 

№ з/п

КПКВК

Назва показників

Одинця виміру

Джерело інформації

Значення показників

 

 

Завдання

Забезпечення виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами)

 

 

 

 

 0813160

 

1

 

 Показник затрат

 

 

 

 

 

чисельність осіб, які звернулись за призначенням компенсації

осіб

Звітність

162

 

 

чисельність фізичних осіб, яким призначена компенсація за надання соціальних послуг

осіб

Звітність

162

2

 

Показник продукту

 

 

 

 

 

чисельність фізичних осіб, яким виплачується компенсація за надання соціальних послуг

осіб

Звітність

122

3

 

Показник якості

 

 

 

 

 

питома вага кількості призначених компенсацій до кількості звернень  за призначенням компенсації

%

Розрахунок

100

 

11. Джерела фінансування інвестиційних проектів у розрізі підпрограм 2 (тис. грн)

Код

Найменування джерел надходжень

КПКВК

Касові видатки станом на 01 січня звітного періоду

План видатків звітного періоду

Прогноз видатків до кінця реалізації інвестиційного проекту 3

Пояснення, що характери-
зують джерела фінансу-
вання

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загальний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник управління соціального захисту населення Біловодської РДА

_____________  
(підпис)

С.О.Кузніченко      

(ініціали та прізвище)

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

В.о.начальника управління,головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів Біловодської РДА

 

 

 

____________
(підпис)

 

__ Л.М.Чумак __
(ініціали та прізвище)

 

 

Управлінням соціального захисту населення проведено аналіз призначення субсидій жителям Біловодського району

 

          Збільшення вартості комунальних послуг  привело до суттєвого збільшення кількості заявників, які звертаються за наданням житлових субсидій.

         З початку опалювального періоду 2017-2018 рр. можливістю зменшити витрати на комунальні послуги скористалися 5262 сім’ї , а це 60%  всіх домогосподарств  Біловодського району.

         Субсидію на житлово - комунальні послуги (природній газ, електроенергію, водопостачання та водовідведення) отримують 4953 сім’ї, на тверде паливо – більш як 300 сімей.  Середній розмір субсидії складає 1410 грн. в місяць.

1633 сім’ї складаються тільки з непрацездатних членів сім’ї, причому, 65% з них - з одного пенсіонера.

         1010 сімей, або 20%  загальної кількості сімей, які отримують  державну допомогу,- це сім’ї в складі яких є працездатні особи без офіційних доходів. Для них були враховані доходи на рівні 2-х прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

         В 2017 році  в Біловодському районі майже 62 млн. грн. субсидій були зараховані на особові рахунки споживачів.

         926 сімей Біловодщини скористалися програмою монетизації та отримали зекономлену субсидію готівкою на загальну суму 552 тис. грн.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 19 січня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 442 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  428 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

            Управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації інформує  щодо змін чинного законодавства.       

 

             З 01 січня 2018 року набирає чинності Закон України від 07.02.2017 р. №1836-VIII «Про внесення змін до деяких Законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника».

           Соціальна допомога призначається дитині померлого годувальника – до досягнення 18-річного віку (тих, хто навчається – 23 років) та встановлюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, у такому розмірі:

        150 відсотків – на трьох і більше дітей померлого годувальника;

        120 відсотків – на двох дітей померлого годувальника;

        100 відсотків – на одну дитину померлого годувальника.

          Право на соціальну допомогу на дітей померлого годувальника ( у тому числі народжені до спливу 10 місяців з дня смерті годувальника), який на день смерті не мав страхового стажу, необхідного для призначення пенсії, має мати (батько), яка (який) не одержує допомогу на дітей одиноким матерям, що призначається відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», та не має права на пенсію по втраті годувальника в органах Пенсійного фонду.

                

 

              Для призначення соціальної допомоги дітям померлого годувальника подаються:

        заява за формою, затвердженою наказом Мінсоцполітики;

        свідоцтво про народження або паспорт особи, якій призначається соціальна допомога;

        документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків особи, якій призначається допомога, та померлого годувальника ( якщо особа, яка звернулась із заявою, має такі документи);

        копії документів, що засвідчують родинні зв’язки члена сім’ї  з померлим годувальником;

        свідоцтво органу ДРАЦС про смерть годувальника або рішення суду про визнання його безвісно відсутнім чи оголошення його померлим;

        довідка з органу Пенсійного фонду про неможливість призначення пенсії по втраті годувальника, в зв’язку з відсутністю страхового стажу;

         довідки загальноосвітніх навчальних закладів системи загальної середньої освіти, професійно-технічних, вищих навчальних закладів про те, що діти навчаються за денною формою навчання ( при необхідності).

      

         Соціальна допомога дитині померлого годувальника призначається з дати, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення за соціальною допомогою надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня смерті годувальника.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 12 січня 2018 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 312 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  299 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 05 січня 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 329 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  323 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 28 грудня 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 480 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  474 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 22 грудня 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 683 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  671 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

На виконання програми «Біловодська родина» 

до новорічних свят надані солодкі подарунки дітям

       Новорічні свята – особливі для кожного з нас. Усі ми ще з дитинства любимо це світле і веселе свято, Новий рік. І звичайно ж, кожен з нас чекає подарунків під новорічну ялинку. Так, вже традиційно склалося, що у ці дні на виконання програми «Біловодська родина»  надані солодкі подарунки дітям інвалідам та дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей та дітям одиноких матерів. Організаційними питаннями займалось управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації.

     Вітаємо з новорічними святами! У ці чарівні дні хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай виправдовуються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 24 листопада 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 280 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог  265 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  17 листопада 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 290 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог 284 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 6 листопада 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 234 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог 233 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  27 жовтня 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 458 заяв. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог 455 внутрішньо переміщеним  особам.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  20 жовтня 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 342 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог 326 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  13 жовтня 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 324 заяви. Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог 305 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Інформація щодо оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2017 року

 

З метою виконання районної програми оздоровлення та відпочинку в Біловодському районі була організована літня оздоровча компанія 2017 року.

На відпочинок в пришкільних таборах виділено 149 250 тис. грн. з районного бюджету. З 29.05.2017 року по 16.06.2017 року на базі 8 навчальних закладів району працювало 9 мовних таборів, 3 табори туристично-краєзнавчого напрямку та 1 розвиваючий,  в яких відпочивало 325 дітей пільгової категорії. В липні місяці працювали табори з денним перебуванням Біловодська гімназія та Біловодська ЗОШ І-ІІІ ступенів в яких відпочило по 25 дітей.

В серпні місяці працювали табори з денним перебуванням на базі Біловодського районного центру дитячої та юнацької творчості, Новолимарівській ЗОШ І-ІІ ступенів та Євсузького НВК «Веселка» в яких відпочило 75 дітей. На базі Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів працював  дитячий табір  «Super motanka camp» в якому відпочило 25 дітей.

На оздоровлення дітей в районному бюджеті було віділено 300 тис. грн.. В червні місяці 10 дітей пільгової категорії Біловодського району було направлено на оздоровлення в позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Опілля» який розташований в селищі Добринів, Рогатинського району Івано-Франківської області, 62 дітей до дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Полтавської області та 780 дітей оздоровилось за межами Луганської області.

Протягом року діти нашого району оздоровлюються в Дитячому центрі «Молода Гвардія» та «Артек». З початку року та по теперішній час 26 дітей оздоровились в дитячих центрах. Крім  цього 25 дітей пройшли санаторно-курортне лікування за направленням Біловодського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Протягом 2017 року було оздоровлено 1378 дітей пільгових категорій.

 

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

         З метою реалізації конституційних прав  на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання 29 вересня 2017 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат  внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 375  заяв.    Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення соціальних допомог 349 внутрішньо переміщеним  особам.

 

 

Інформація по виконанню плану роботи управління соціального захисту населення Біловодської районної держадміністрації за І півріччя 2017 року

 

Управління  соціального захисту населення згідно Положення та плану роботи постійно веде діяльність, направлену на реалізацію у районі політики соціального захисту населення.

         Управлінням здійснюється постійний контроль за своєчасністю та в повному обсязі виплатою заробітної плати. Станом на 01.07.2017 р. у Біловодському районі  заборгованість із заробітної плати відсутня.

         На виконання заходів щодо попередження заборгованості із заробітної плати в районі управлінням   вживається ряд заходів щодо реалізації зазначеного питання. Проводиться щотижневий моніторинг розвитку ситуації з питання дотримання законодавства про оплату праці з подальшим інформуванням Департаменту соціального захисту.

         На постійному контролі дотримання мінімальної зарплати. Перевірено і зареєстровано  17  колдоговорів та 4 доповнення до колдоговорів.

         З метою забезпечення Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” та інших законодавчих актів  за І півріччя 2017 року надано пільг та компенсацій пільговій категорії населення на суму  3,4 млн. грн.

          За І півріччя 2017 року нараховано субсидій на суму 33,0 млн. грн. Розглянуто комісією 122 заяви про надання субсидії і 9  заявникам відмовлено в призначенні субсидії.

Згідно з Указом Президента України від 19.09.07 р. №895 „Про заходи щодо подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу України” постійно проводиться робота по виконанню Програми зайнятості населення Біловодського району. Рішенням районної ради від 29.05.13 № 8/5 затверджена Програма зайнятості населення Біловодського району на 2013-2017 роки. За І півріччя 2017 року забезпечено працевлаштування через державну службу зайнятості на вільні робочі місця  59 осіб незайнятого населення.

На виконання Закону України від 21.03.1991 №875-ХІІ «Про основи соціальної захищеності інвалідів» забезпечено інвалідним візком 1 інвалід, ортопедичним взуттям – 8 осіб, забезпечено протезно-ортопедичними виробами  6 осіб , санаторно-курортним лікуванням забезпечено 14 осіб з числа ветеранів війни та інвалідів.

         На виконання Закону України від 21.11.1992 №2811-12 „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” та Закону України від 01.06.2000 №1768-ІІІ „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” на обліку у відділі з призначення соціальних допомог та компенсацій знаходяться 2199 сімей які одержують допомогу і сума нарахувань за І півріччя 2017 року склала 25,4 млн. грн. Комісією з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, розглянуто 25 заяв на призначення соціальної допомоги та 3особам відмовлено.

         На виконання постанови КМУ від 01.10.2014 № 509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» в районі зареєстровано 49847 осіб.

         На виконання постанови КМУ від 01.10.2014 № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» грошова допомога виплачена у суму 4,9 млн. грн.

         Протягом звітного періоду згідно зі ст..7 Закону України від 09.06.2003 р. №966-ІV „Про соціальні послуги” на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.1995 р. №136 „Про удосконалення управління в сфері соціального захисту населення” на контролі виконання в районі заходів щодо соціального обслуговування пенсіонерів, одиноких громадян та інвалідів.

 За І півріччя 2017 року відділенням організації надання адресної натуральної допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надано натуральну допомогу 473 ветеранам та інвалідам.

У відділенні денного перебування надано послуг 141 ветерану. При відділенні  функціонує «Університет третього віку», який відвідують 99 чол., функціонує пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації.

          Відділенням соціальної допомоги вдома обслуговувалось 347 громадянин, надавалася допомога одиноким пристарілим громадянам по догляду за господарчими будівлями та житлом, доставці ліків, продуктів, проведенні робіт на присадибних ділянках.

З нагоди Міжнародного дня жінок навідано 11 одиноких непрацездатних жінок з наданням продуктових наборів на суму  1610 грн. До 9 травня навідано 14 ветеранів війни з наданням продуктових наборів на суму 2072 грн.

         З метою реалізації Закону України від 28.02.1991 №796-ХІІ „Про статус і соціальних захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” ліквідаторам-чорнобильцям за І півріччя 2017 року  нараховано компенсаційних виплат на суму 368,7 тис. грн.

         Згідно Закону України від 02.10.1996 р «Про звернення громадян» надійшло через громадську приймальню 12 усних звернень та 78 письмових звернень. Всім заявникам  на письмові звернення надані письмові відповіді та роз’яснення.

         Робота по соціальному захисту громадян району триває.