Інформаційні матеріали

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

         За ініціативи Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства соціальної політики за фінансової підтримки уряду Канади з 1 грудня 2014 року по теперішній час в Луганській області реалізується проект  «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», метою якого є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми. Проект впроваджується РПСОЦ « Жінки Донбасу » у партнерстві з Департаментом соціального захисту населення в Луганської області.

            У Біловодському районі була проведена інформаційна кампанія щодо відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми який відзначається 18 жовтня. До акції були залучені: управління соціального захисту населення Біловодської РДА, районний центр зайнятості, відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради, КУ «Централізована бібліотечна система» в Біловодському районі Луганської області.

      Протягом тижня була проведена виставка «Кроки Європейського співтовариства» в бібліотеках району та виховні години, бесіди в загальноосвітніх закладах району. Районним центром зайнятості був проведений семінар «Запобігання торгівлі людьми» серед безробітних, які перебувають на обліку та разом з управлінням соціального захисту населення Біловодської РДА проведено інформаційну кампанію з використанням інформаційного матеріалу серед населення смт. Біловодськ та ВПО.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації!!!

Тому лише об’єднавши зусилля, ми зможемо подолати проблему торгівлі людьми у суспільстві!!!

 

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Проблема торгівлі людьми залишається болісною і для нашого району. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучі кращої долі, люди їдуть за кордон шукати роботу.

   Для тих, хто мріє отримати гарну роботу за кордоном, слід звернути увагу на наступну інформацію: торговці людьми діють через агенції з працевлаштування, фірми шоу-бізнесу та служби знайомств. Також вони розміщують брехливі оголошення в газетах та на стендах, звертаються з пропозиціями просто на вулиці, допомогають матеріально, щоб затягнули людину в боргу кабалу. Часто торговцями живим товаром виявляється добрі знайомі чи друзі, причому значний відсоток серед них – жінки. Найчастішими формами експлуатації є нелегальна секс-індустрія, примусова праця, сурогатне материнство, втягнення в злочинну діяльність та примусове донорство. Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітніми діти.

    З нагоди відзначення «Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми» управління соціального захисту населення Біловодської РДА проведено кампанію з використанням інформаційного матеріалу серед населення смт. Біловодськ та ВПО.