Виплати

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  22 листопада 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 23 заяв: 14 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 6 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 3 заяви для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 23 особам соціальних виплат.      

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  8 листопада 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 31 заяв: 21 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 8 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 2 заяви для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 29 особам соціальних виплат та 2 особам відмовлено у призначенні страхової виплати.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 06 листопада  2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 75 заяв для призначення житлової субсидії.

 Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо призначення  житлової субсидії 66 заявникам, в т. ч. з них 23 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 6 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 3 заявникам; ВПО-2 заявникам; орендарю житлового приміщення - 3 заявникам; доходи менше ніж мінімальна заробітна плата – 13 заявникам, немає доходів -24 заявникам, є прострочена понад місяць заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг – 1 заявнику.  По 9 заявам було відмовлено (особи працездатного віку, які тривалий час не працюють, в центрі зайнятості на обліку не перебувають).

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  4 листопада 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 28 заяв: 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 7 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 4 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 27 особам соціальних виплат та 1 особі відмова у призначенні страхової виплати.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 30 жовтня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 66 заяв для призначення житлової субсидії, 1 заяву для призначення пільг за фактичним місцем проживання.

 Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо призначення пільг за фактичним місцем проживання 1 заявнику та   призначення  житлової субсидії 63 заявникам, в т. ч. з них 34 заявникам з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 6 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 5 заявникам; ВПО-2 заявникам; орендарю житлового приміщення - 1 заявнику; доходи менше ніж мінімальна заробітна плата – 15 заявникам.  По 3 заявам було відмовлено.

        

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  25 жовтня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 39 заяв: 17 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 14 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 8 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 39 особам соціальних виплат.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення  (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  18 жовтня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 28 заяв: 14 заяв для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 6 заяв для призначення державної соціальної допомоги  та 8 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 27 особам соціальних виплат, відмовлено 1 особі у призначенні страхових виплат через відсутність за фактичним місцем проживання.

 

Відбулося засідання комісії

 з призначення соціальних виплат і допомог

            З метою соціальної підтримки  сімей Біловодського району 17 жовтня 2019 року проведено засідання Комісії з призначення соціальних виплат і допомог у випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Розглянуто 39 заяв для призначення житлової субсидії.

          Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення  житлової субсидії  35 заявникам, в     т. ч. з них 21 заявнику з урахуванням кількості фактично проживаючих осіб на підставі підтверджуючих документів про проживання; 6 заявникам  - на збільшену понаднормову площу; на фактично отримані доходи – 5 заявникам; ВПО - 2 заявникам; орендарю житлового приміщення - 1 заявнику. По 4 заявам  (на збільшену понаднормову площу) було відмовлено.