Прес-центр7 червня 2019, 11:06

Відбулося засідання комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»,  з метою реалізації конституційних прав на соціальний захист осіб, які вимушено покинули своє місце проживання  07 червня 2019 року було проведено засідання Комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

          Розглянуто 145 заяв: 95 заяв внутрішньо переміщених осіб, які претендують на призначення пенсії, 23 заяви для призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, 12 заяв  для призначення державної соціальної допомоги та 15 заяв для призначення страхових виплат.

         Детально розглянувши кожну справу, комісією більшістю голосів прийнято рішення щодо  призначення 119 особам соціальних виплат, відмовлено 18 особам  у призначенні пенсії, 2 особам у призначенні щомісячної адресної допомоги та 6 особам у призначенні страхових виплат, через відсутність за фактичним місцем проживання.